ustawienie zapłonu

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

mlodypg
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: pt sie 31, 2007 12:38
Lokalizacja: radom

ustawienie zapłonu

Post autor: mlodypg » wt wrz 04, 2007 19:46

w moim golfie 4 ostatnio wymienilem taka czesc ktora miesci sie miedzy miska olejowa a szkrzynia biegów (chyba na kole zamachowym) ona odpowiedzialna jest za zaplon jak sie nie myle i ta czesc jest z takim kolem zebatym i czujnikiem ktory podobno jest bardzo wazny bo podaje jakis impuls do silnika zeby byl zapłon. czy ktos wie jak to male kolo zebate sie ustawia bo zjednej strony brakuje dwa zeby a z drugiej jest dziura mala i niewiem teraz co powinno byc na tym czujniku czy przestrzen ktora nie ma zebów czy z drugiej strony gdzie jest ta dziura bo wlasnie wymieniam ten czujnik i niewiem jak go ustwaic a tam nie ma zadnych znaków
Ostatnio zmieniony wt wrz 04, 2007 19:49 przez mlodypg, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
camels
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 152
Rejestracja: sob mar 10, 2007 11:38
Lokalizacja: Ireland

Post autor: camels » wt wrz 04, 2007 21:31

witam wyslij mi nr nadwozia jutro sprawdze w pracy w elsie jak to wyglada
pozdrawiam


camels

mlodypg
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: pt sie 31, 2007 12:38
Lokalizacja: radom

Post autor: mlodypg » wt wrz 04, 2007 22:07

witam wyslij mi nr nadwozia jutro sprawdze w pracy w elsie jak to wyglada
pozdrawiam
WVWZZZ1JZ2W544040

[ Dodano: 05 Wrz 2007 19:07 ]
noi chyba nikt mi nie pomoze!!!!!! a ja tego tez nie moge nigdzie znalezc



Awatar użytkownika
camels
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 152
Rejestracja: sob mar 10, 2007 11:38
Lokalizacja: Ireland

Post autor: camels » śr wrz 05, 2007 19:26

witam
zeby wymienic ta czesc o ktorej mowisz musisz miec specjalny przyrzad mam zdjecia jak to wyglada daj mi emaila to ci wysle.wymienia sie to razem z uszczelniaczem walu korbowego i obudowa uszczelniacza.i to kolo zebate jest elementem czyjnika a nie samym czujnikiem.czujnik polozenia walu jest przykrecony do obudowy uszczelniacza i zbiera on sygnal z tego kola zebatego .


camels

mlodypg
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: pt sie 31, 2007 12:38
Lokalizacja: radom

Post autor: mlodypg » śr wrz 05, 2007 19:40

witam
zeby wymienic ta czesc o ktorej mowisz musisz miec specjalny przyrzad mam zdjecia jak to wyglada daj mi emaila to ci wysle.wymienia sie to razem z uszczelniaczem walu korbowego i obudowa uszczelniacza.i to kolo zebate jest elementem czyjnika a nie samym czujnikiem.czujnik polozenia walu jest przykrecony do obudowy uszczelniacza i zbiera on sygnal z tego kola zebatego .
mlodypg@o2.pl
obudowe i uszczelniacz wymienilem noi teraz wymieniam ten czujnik tylko poprostu nie wiem jak teraz to ustawic. i czujnik musialem wymienic bo wlasnie byl uszkodzony i niechcial mi zbierac tego sygnalu i silnik mi nie palil
Ostatnio zmieniony śr wrz 05, 2007 19:41 przez mlodypg, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
camels
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 152
Rejestracja: sob mar 10, 2007 11:38
Lokalizacja: Ireland

Post autor: camels » śr wrz 05, 2007 19:52

witam
ten pierscien montuje sie razem z obudowa i uszczelniaczem za pomoca tego przyrzadu wciska sie go na wal sa w nim jakies wyciecia w ktore wchodzi ten pierscien ale jak go zamontowac bez tego przyzadu to nie wiem wystarczy ze go przesuniesz 1 mm w jedna albo w druga strone to juz nie bedzie chodzil tak jak powinien.przesylam ci zdjecia na emaila zobacz jak to wyglada i popytaj na forum moze ktos to ma ja mam w pracy ale nie mieszkam w polsce.
pozdrawiam


camels

mlodypg
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: pt sie 31, 2007 12:38
Lokalizacja: radom

Post autor: mlodypg » śr wrz 05, 2007 20:54

witam
ten pierscien montuje sie razem z obudowa i uszczelniaczem za pomoca tego przyrzadu wciska sie go na wal sa w nim jakies wyciecia w ktore wchodzi ten pierscien ale jak go zamontowac bez tego przyzadu to nie wiem wystarczy ze go przesuniesz 1 mm w jedna albo w druga strone to juz nie bedzie chodzil tak jak powinien.przesylam ci zdjecia na emaila zobacz jak to wyglada i popytaj na forum moze ktos to ma ja mam w pracy ale nie mieszkam w polsce.
pozdrawiam
noi teraz mam problem
Ostatnio zmieniony śr wrz 05, 2007 20:55 przez mlodypg, łącznie zmieniany 1 raz.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 317 gości