Dławi go po wyjsciu z zakretu

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

pako.tomasz
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 60
Rejestracja: śr sie 08, 2007 20:06
Lokalizacja: Jawiszowice
Kontakt:

Dławi go po wyjsciu z zakretu

Post autor: pako.tomasz » wt wrz 04, 2007 12:23

Witam! Mój problem z MK3 plega na tym, że po wyjściu z zakretu silnik zaczyna się dławić, a czasami nawet zgaśnie. Dzieje się tak tylko przy skręcie w prawo, w lewo jest wszystko ok. Kiedy mam pełny bak nie ma żadnego problemu przy zakretach. Natomiast jeśli poziom paliwa jest ok 1/3 to pojawia się problem jaki opisałem powyżej. Sprawdzałem juz czy pompka paliwa (nowa) jest włożona prawidłowo i wydaje mi się, że jest wszystko ok, ale problem nadal istnieje.
Co to może być? Pozdr.

P.S. Czy może mi ktoś powiedzieć jak powinna prawidłowo byc założona pompka paliwa? Może coś przeoczyłem.


TH

haps
Forum Master
Forum Master
Posty: 1292
Rejestracja: ndz kwie 01, 2007 17:11
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: haps » wt wrz 04, 2007 13:26

no ja mam u siebie podobnie, tzn nie przy zakretach, ale jak malo wachy w zbiorniku to silnik nie rowno pracuje na niskich obr, jak mu dam gazu to zaczyna lepiej chodzic..jak mam zawsze >1/2baku to nie ma takich problemow...niestety pompa wysoko umieszczona w baku i takie cuda sie dzieja...a co do zamontowania no to musi wejsc w koszyk i tyle..



Awatar użytkownika
norek111
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 5456
Rejestracja: wt sie 07, 2007 21:30
Lokalizacja: POLSKA

Re: Dławi go po wyjsciu z zakretu

Post autor: norek111 » ndz paź 07, 2007 16:39

pomiar cisnienia pompy jaki powinien byc do tego silnika i z glowy



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 281 gości