Elekryczne szyby

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Cobra
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 218
Rejestracja: wt gru 28, 2004 19:53
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Elekryczne szyby

Post autor: Cobra » ndz wrz 02, 2007 19:29

Witam.mam taki probem od pewnego czasu w drzwiach od kierowcy przy opuszczaniu lub zamykaniu szyby cos chrupało.Dzialo sie tak przez pewnien czas az wkoncu szyba sie opusciła na dol i nie da sie jej zamnknąc.Jak próboje ja zamknac cos mieli mieli ale szyba sie niepodciąga .nawet jak rozkrecilem apicerke i prbowałem ja recznie podnies niedało sie tylko 5 centymetrow sie wysunela dalej ni hu hu.
Poradzcie gdzie szukac przyczyny albo w jakim warsztacie w tychach fachwo mi to zrobia.Jutro musze z rana zawiesc auto



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » ndz wrz 02, 2007 19:49

skoro mieli to elktryka dobra tylko coś z linką. Linka nadal trzyma szybe więc jej nie podniesiesz. Trzeba ja odkręcić z dwóch mocowań do lnki, ręczenie podnieść, przykleić taśmą do ramki drzwi od wewnątrz lub podeprzeć kołkiem, a potem wyjąć cały mechanizm i naprawić lub kupić nowy.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
Leon_Wechtel
Forum Master
Forum Master
Posty: 1388
Rejestracja: ndz mar 26, 2006 20:31
Lokalizacja: WarszaVWa,Piaseczno
Kontakt:

Post autor: Leon_Wechtel » ndz wrz 02, 2007 20:49

mogło byc tak jak u nas....oslona mechanizmu linki się rozwarstwiła (puscił łeb wkręta) i cała linka przeskoczyła.....niektórzy to nawijają ,ja męczyłem się 4 godziny i nie dałem rady,musiałem kupic cały mechanizm szyby na allegro ,przedział cen od 100 -150zł...silniczek przełożyłem...potrzebne tez będą imbusy TORX nie pamietam jaki nr imbusa ale jest potrzebny
Wierzę ,że bedziesz potrafił rozebrac tapicerkę,jakby co to ktos Ci pomoże


:arrow:[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=65307&postdays=0&postorder=asc&start=0][size=150]MÓJ MK2[/size][/url]

Cobra
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 218
Rejestracja: wt gru 28, 2004 19:53
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: Cobra » pn wrz 03, 2007 06:11

Osz w morde !Troszku drogi ten mechanizm.Własnie rozebralem tapicerke i o dzxiwi znalazłem w drzwiah kawalek drewienka.pewnie ju zwczesniej cos sie dzialo i ktos zrobil na sztuke



Awatar użytkownika
Leon_Wechtel
Forum Master
Forum Master
Posty: 1388
Rejestracja: ndz mar 26, 2006 20:31
Lokalizacja: WarszaVWa,Piaseczno
Kontakt:

Post autor: Leon_Wechtel » pn wrz 03, 2007 09:56

Cobra, no trochę to kosztuje....są tez na alegro zestawy do nawijania ych linek na te kółko ale kosztują one ok 2 razy drożej od samego mechanizmu i raczej nie ma gwarancji ,że będze wszystko git ,tym bardziej ,że te linki po przeskoczeniu są strasznie powykręcane i wygięte ,więc zapewne znowu jest możliwośc ,że cos przeskoczy


:arrow:[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=65307&postdays=0&postorder=asc&start=0][size=150]MÓJ MK2[/size][/url]

Cobra
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 218
Rejestracja: wt gru 28, 2004 19:53
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: Cobra » pn wrz 03, 2007 13:02

NO i juz zrobiono .okazało sie ze faktycznie mechanizm sie rozwalil linke powykrzywiało w piździec.Kupiłem mechanizm za 100 złoty teraz wszytsko gra dzieki panowie



Awatar użytkownika
Leon_Wechtel
Forum Master
Forum Master
Posty: 1388
Rejestracja: ndz mar 26, 2006 20:31
Lokalizacja: WarszaVWa,Piaseczno
Kontakt:

Post autor: Leon_Wechtel » pn wrz 03, 2007 18:07

no tak myślalem....fajno ,że juz wszystko masz :bigok:


:arrow:[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=65307&postdays=0&postorder=asc&start=0][size=150]MÓJ MK2[/size][/url]

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 441 gości