centralny zamek

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

asmodeusz29
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 54
Rejestracja: sob kwie 08, 2006 11:49
Lokalizacja: łódż

centralny zamek

Post autor: asmodeusz29 » sob wrz 01, 2007 22:03

Kochani mam goracą prosbe powiedzi mi jak sa rozprowadzone przewody od centralnego zamka pneumatycznego. Chodzi mi o przewody z powietrzem poniewaz od dwóch dni mam buczenie pompki a dzis zauwazyłem ze przednie drzwi sie nie zamykaja . Niestety nie mam wiele czasu aby to zaczac dokładnie sprawdzac poniewaz mam malego synka i on w dzien spi gora godzinke wiec mam tylko tyle czasu. Wiem ze z pompki wychodzi jeden przewód i teraz tak czy na lewa i prawa strone ida osobne przewody jesli takk to któredy?



bogoria
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 152
Rejestracja: pt sty 26, 2007 21:33
Lokalizacja: legnica

Post autor: bogoria » sob wrz 01, 2007 22:09

od bagażnika progami.dalej słupkami do drzwi. kolor zółtawozielony razem z wiązką elektryczną



asmodeusz29
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 54
Rejestracja: sob kwie 08, 2006 11:49
Lokalizacja: łódż

Post autor: asmodeusz29 » sob wrz 01, 2007 22:13

ok juz wiem wiec jutro to wszystko posprawdzam skupie sie głównie na tym przewodzie od przednich drzwi. Dzieki za odpowiedz mozna skasowac temat



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » sob wrz 01, 2007 22:20

Przednie drzwi po obu stronach nie działają? To zacznij szukać od tyłu pod oparciem kanapy, po tem na prawą i lewą stronę idą osobne węzyki, więc brak wspólnego mianownika dla przednich drzwi, jeśli tylne działają. szukaj bardziej na odgałęzieniach do klapki i do klapy tylnej. Chyba że masz dwoje drzwi.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

asmodeusz29
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 54
Rejestracja: sob kwie 08, 2006 11:49
Lokalizacja: łódż

Post autor: asmodeusz29 » ndz wrz 02, 2007 11:54

tylne drzwi ok przód lewy tez tylko przednie prawe nie zamykaja sie i nie otwieraja . Dzieki za podpowiedzi w ostatnim czasie przyciemniałem szyby i moze wtedy cos sie rozszczelniło

[ Dodano: 02 Wrz 2007 22:06 ]
i dzieki udało sie na srodkowym słupku odkręciło sie mocowanie juz jest ok.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot], lukasz0320 i 478 gości