blokowanie sie 3 biegu w GX

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

esio10
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 365
Rejestracja: ndz lip 22, 2007 13:04
Lokalizacja: Pszczyna

blokowanie sie 3 biegu w GX

Post autor: esio10 » sob wrz 01, 2007 21:42

witam mam pytanie - otoz dzis jechalem moja jettka i wrzucam na dwu pasie 3 bieg i rozpedzam sie i klapa= nie umie zrzucic 3 biegu nie pomaga kilkukrotne wbijanie sprzegla i szarpanie na wszelkie strony drazka - dopiero po zatrzymaniu sie na poboczu i odczekaniu paru minut i ponownyum szarpaniu -drazek puscil ,za jakis czas znowu jade i to samo , co moze byc i jak to naprawic :) pozdro



Berni
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 189
Rejestracja: wt sty 02, 2007 01:37
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Berni » sob wrz 01, 2007 23:08

zakleszcza sie III bieg...co dokladnie jest to niestety Ci nie powiem nie mam takiej wiedzy na temat skrzyn jeszcze narazie dla mnie to wyzszy szczebel...

ale uwazaj bo wiem ze jak kiedys zrzucisz ten III bieg to moga poleciec synchronizatory np III i IV biegu co stalo sie u mnie:(

sprawdz jeszcze jak Ci kiedys sie zakleszzy ten bieg czy przy wysokich obrotach mozesz go wyrzucic...


"życie jest walką"

esio10
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 365
Rejestracja: ndz lip 22, 2007 13:04
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: esio10 » ndz wrz 02, 2007 01:47

ja dopiero jak zatrzymam silnik albo zatrzymie sie i silnik na biegu jalowym pracuje to udaje mi sie zrzucic bieg.. ale po paru probach , na wysokich obrotach nie ma mowy o zrzuceniu , ktos mi poradzil abym spojazal pod silnik na ciegna - ze sie mogly zatrzec i aby je nasmarowac



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 370 gości