Jak włączyć tylne światła przeciwmgielne

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Outi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: ndz sie 19, 2007 18:09
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Outi » sob wrz 01, 2007 21:35

gdybym wczesniej nie mial mercedesa tez bym na to nie wpadl :) rozwiazanie fajne, a dla kuzyna duze piwko :)



Awatar użytkownika
sebneo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: pn cze 04, 2007 02:24
Lokalizacja: czechowice-dziedzice

Post autor: sebneo » wt wrz 25, 2007 12:31

wielkie dzieki za pomoc :) wlasnie ost podczas mgieł szukałem włacznika przciwmgielnego :) inie znalazlem :( wiec stwierdzilem ze trzeba instalacje dodatkowa do niego zrobic hehehe :) niestety tak to jest jak sie przesiada z reno do vw wszystko inaczej :(


Wielu trzyma się uparcie raz obranej drogi, lecz tylko nieliczni dążą konsekwentnie do swego celu.-- Friedrich Nietzsche

pawel0405
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: sob lut 06, 2010 14:40
Lokalizacja: Piława

Post autor: pawel0405 » sob lut 06, 2010 14:48

Witam. Mam pytanie jaki kolor mają kable od świateł przeciwmgielnych? Kupiłem kierunkowskazy wraz z halogenami przeciwmgielnymi i okazał się że z przodu nie ma żadnych kabli w zderzaku trzeba się podpiąć pod kostkę od świateł ale nie wiem zabardzo w jakie kolory. Pomorzecie?



Awatar użytkownika
Rafal1920
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 406
Rejestracja: sob cze 13, 2009 22:34
Lokalizacja: KBR
Kontakt:

Post autor: Rafal1920 » sob lut 06, 2010 15:15

pawel0405 pisze:Witam. Mam pytanie jaki kolor mają kable od świateł przeciwmgielnych? Kupiłem kierunkowskazy wraz z halogenami przeciwmgielnymi i okazał się że z przodu nie ma żadnych kabli w zderzaku trzeba się podpiąć pod kostkę od świateł ale nie wiem zabardzo w jakie kolory. Pomorzecie?

Szary z zółtym paseczkiem to jest plus,a masa to brazowy.jesli nie masz instalacji w pasie przednim to podepnij sie pod kostke nad chlodnica.(taka okroagla zlaczka.)


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=508945

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 486 gości