po 150 km stracił moc i zaczął wydawać dzwięki jak z tarpana

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

strejcher
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: wt lip 31, 2007 12:46
Lokalizacja: Pionki
Kontakt:

po 150 km stracił moc i zaczął wydawać dzwięki jak z tarpana

Post autor: strejcher » pt sie 31, 2007 15:50

Elo !


Właśnie wracałem z trasy, po przejechanych 150 km, 1,6 16v MK4, lekko stracił moc po czym zaczął palić w spsób"prprprprp" jak w tarpanie czy taktorze ;/

CO moze być przyczyną ?? Czy to coś z tłumikiem ? Kiedy dodaje bardzo szybko gazu kilka razy potrafi strzelić i pod maską słychac jak by ta przerywana praca była od silnika...
Ostatnio zmieniony pt sie 31, 2007 15:51 przez strejcher, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
dziejo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8880
Rejestracja: pn lis 14, 2005 02:40
Lokalizacja: Kantorowice
Silnik: AFN

Post autor: dziejo » pt sie 31, 2007 16:45

wypqada zapłon nie pali na wszystkie cylindry sprawdz układ zapłonowy swiece i kable



Awatar użytkownika
Maćko1979
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 263
Rejestracja: pn gru 19, 2005 21:06
Lokalizacja: Dębe Wielkie
Kontakt:

Post autor: Maćko1979 » pt sie 31, 2007 19:19

Dokładnie w pierwszej kolejności kable i cewka... w drugiej sprawdź czujnik położenia wału korbowego, mi się właśnie wysypał i były takie cyrki jak piszesz strzelał, ciężko palił nie było mocy. Sprawdź VAGiem jak coś będzie nie tak wyjdzie na pewno, mi wyszło i strzał był w 10. Pozdro


Diagnoza autek z rodziny VW (również Ford GALAXY) i gniazdem OBD (na razie tylko) również z CAN!!!!! Warszawa i okolice. Po informacje zapraszam na PW.

Golfika już nie ma została POLÓWECZKA.

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 317 gości