Element szyberdachu?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
SaSIaT
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: sob wrz 02, 2006 23:52
Lokalizacja: Świętochłowice
Kontakt:

Element szyberdachu?

Post autor: SaSIaT » śr sie 22, 2007 17:53

Mam problem
http://www.scarab.jawnet.pl/fotki/szyber1.jpg
Pękła mi ta nóżka i niestety nie da sie już jej przymocować, chce sie dowiedzieć jak ta część sie nazywa i gdzie ją moge kupić (na szrotach nigdzie tego nie ma :( ) a może ktoś ma to na zbyciu??
Z góry dzięki


Obrazek
Naprawa, przebudowy, usprawnienia samochodów VAG Śląsk/Świętochłowice (VW Golf, Vento, Audi 80,90) SWAP, modyfikacje silników(1.6TD, 1.8 mono, VR6) zawieszenia, elektryka, Car audio, dużo części i masz jakąś wizje swojego samochodu pisz na PW

GieniomaN
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 11:51
Lokalizacja: Trzcianka
Kontakt:

Post autor: GieniomaN » śr sie 22, 2007 18:40

Witam powiedz mi z której to strony się to znajduje (gdy siedzisz za kierownicą) bo być może mógłbym ci to załatwić.Ale nic nie obiecuje.



Awatar użytkownika
SaSIaT
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: sob wrz 02, 2006 23:52
Lokalizacja: Świętochłowice
Kontakt:

Post autor: SaSIaT » śr sie 22, 2007 20:53

z lewej strony, a jak to sie zwie?? można to gdzieś kupić??


Obrazek
Naprawa, przebudowy, usprawnienia samochodów VAG Śląsk/Świętochłowice (VW Golf, Vento, Audi 80,90) SWAP, modyfikacje silników(1.6TD, 1.8 mono, VR6) zawieszenia, elektryka, Car audio, dużo części i masz jakąś wizje swojego samochodu pisz na PW

borys1966
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 138
Rejestracja: wt sty 10, 2006 16:45
Lokalizacja: małopolska

Post autor: borys1966 » śr sie 22, 2007 21:47

to jest prowadnica szyberdachu bylo dużo o tym element trudno dostępny jako sama część. Najczęsciej kupisz z całym szyberdachem. U mnie na szrocie cały szyber był po 300 zł. Mnie też pękła ale jakoś niemam czasu sie do tego zabrac. Był artykuł jak mozna to połączyć i skleić. Musisz poszukac.



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » śr sie 22, 2007 21:57

SaSIaT pisze:Pękła mi ta nóżka
masz tą urwaną nóżkę? Da się łatwo przymocować. Kupujesz dwa wiertła 1,3 mm oraz klej do metalu. Nawiercasz poziomo przez nóżkę i przez te sanki 3 otwory na wylot. Z wierteł którymi wierciłeś ronbisz trzpienie. Łączysz oba elementy na kleju wkladając trzpienie w otworki. Ja tak mam od 3 lat zrobione i nie pękło więcej. Własciwie dzięki trzpieniom element jest mocniejszy jak wcześniej, bo sam widzisz z jakiego badziewnego metalu VW to zrobił.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
Oli
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 725
Rejestracja: pt wrz 09, 2005 22:02
Lokalizacja: Hajnówka
Kontakt:

Post autor: Oli » śr sie 22, 2007 22:01

jest w servisie zestaw naprawczy szyberdachu komplet prowadnic to ponad 300 zeta lepiej kupić cały szyber,


[b]148KM/326Nm[/b]

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » śr sie 22, 2007 22:13

Ale zaraz co się urwało, bo widzę brak czwartej nóżki od sanek a strzałka pokazuje co innego?


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
SaSIaT
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: sob wrz 02, 2006 23:52
Lokalizacja: Świętochłowice
Kontakt:

Post autor: SaSIaT » śr sie 22, 2007 22:23

ta strzałka jest nieważna chodzi o tą nóżke, właśnie chodzi o to że jej nie mam i nie wiem jak inaczej to zrobić, a jakoś nie widzi mi sie kupować zestaw naprawczy albo szyber;/


Obrazek
Naprawa, przebudowy, usprawnienia samochodów VAG Śląsk/Świętochłowice (VW Golf, Vento, Audi 80,90) SWAP, modyfikacje silników(1.6TD, 1.8 mono, VR6) zawieszenia, elektryka, Car audio, dużo części i masz jakąś wizje swojego samochodu pisz na PW

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 530 gości