Wali sadza z auta - cos z prawej strony

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

fix123
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 206
Rejestracja: ndz gru 17, 2006 12:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Wali sadza z auta - cos z prawej strony

Post autor: fix123 » pn sie 20, 2007 22:16

mam pytanie podobno jest koło filtra powietrza jakiś czujnik czy on może być przyczyna że z auta mi sadzą wali...golf mk2 1.3 91r. wymienione mam rozrząd olej filtry przewody kopułka palec i nie wiem czemu tak wali sadza i czasami na wolnych obrotach jak jest zimny czasmi dziwnie sie zachowuje i czasami zgasa...pomocy.
Ostatnio zmieniony wt sie 21, 2007 11:50 przez fix123, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » pn sie 20, 2007 23:15

Owszem jest tam przepływomierz, a w nim regulacja składu CO. Podejrzewam jednbak że skoro tak ostro dymi to przyczyna jest inna i jedź na diagniostykę.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
zico
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: wt lip 31, 2007 21:18
Lokalizacja: od bociana

Post autor: zico » wt sie 21, 2007 00:06

Paweł Marek pisze:jedź na diagniostykę.
Tak gdyby ktoś nie wiedział to ten wynalazek nie ma nawet złącza do diagnostyki, wszystko trzeba ręcznie pokolei sprawdzać.



fix123
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 206
Rejestracja: ndz gru 17, 2006 12:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: fix123 » wt sie 21, 2007 08:02

Paweł Marek pisze:Owszem jest tam przepływomierz, a w nim regulacja składu CO. Podejrzewam jednbak że skoro tak ostro dymi to przyczyna jest inna i jedź na diagniostykę.

ok ale idzie ten przepływomierz wymienić możesz na jakieś fotce pokazać gdzie on dokładnie się znajduje i jak go się wymienia??



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 235 gości