[golf III 1,8 AAM] jakie amortyzatory

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
miszel78
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 121
Rejestracja: pn maja 30, 2005 00:51
Lokalizacja: Łódź / Warszawa
Kontakt:

[golf III 1,8 AAM] jakie amortyzatory

Post autor: miszel78 » pn maja 30, 2005 13:00

Czesc,

Wydaje mi sie ze musze wymienic tylne amortyzatory w Golfie III (1996r.), bo na nierównościach tłucze mi jak .... cholera. Auto z tyłu jest znacznie bardziej miekkie niż z przodu. Myślicie ze to właśnie wina amortyzatorów? I teraz jakie wybrać: olejwe czy gazowe? Jakiej firmy? Na allegro jest sporo ofert. Tylko nie wiem które z nich są godne uwagi: MONROE, NK, SACHS, BILSTEIN, COFAP...?



mozik1
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 79
Rejestracja: ndz lut 13, 2005 01:39
Lokalizacja: ostrowiec świętokrzyski

Post autor: mozik1 » wt maja 31, 2005 13:20

cześć. tłuc się mogą tuleje metalowo-gumowe na tylnej belce. jak jest mięciutko z tyłu to mogą być też sprężynki. co do amorków to polecam sachs. zakładałem w kilku autkach i nikt nie marudzi. pozdrowionka



Awatar użytkownika
lolo_golf
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2756
Rejestracja: śr mar 16, 2005 23:40
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: lolo_golf » wt maja 31, 2005 13:59

Mk3 sa wszystkie takie miekkie z tylu,a to co ci bije na dziurach to tuleje metalowo gumowe na tylniej belce(wlasnie jade je jutro zmieniac) :hmm:
Na twoim miejscu najpierw zainwestowalbym wlasnie w te gumy a potem kupował amorki bo one tu maja najmniejszy wplyw na miekkosć auta moim zdaniem-juz lepiej sprezyny wymienic :hmm:



Awatar użytkownika
Goofol
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 153
Rejestracja: czw lis 11, 2004 23:29
Lokalizacja: Solec Kujawski
Kontakt:

Post autor: Goofol » wt maja 31, 2005 22:04

a moze ktos cos powiedziec jak najlepiej i w maire dobrze obnizyc golfiastego??? nie chodzi mi tu zeby mi micha olejowa lezala na asfalcie ale kilka cm by sie przydalo!!! z gory dzieks



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 437 gości