Co to za wtyczka ????

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
rtk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 296
Rejestracja: wt sie 08, 2006 23:25
Lokalizacja: Malbork
Kontakt:

Co to za wtyczka ????

Post autor: rtk » śr sie 15, 2007 16:19

Znalazlem po lewej stronie kierownicy, pod kokpitem, widoczna na zdjeciu niebieska pojedyncza wtyczke. Czy ktos wie od czego ona jest i czy ma byc gdzies podlaczona ??? W glebi zdjecia widac ich wieksza ilosc ale tamte sa podlaczone. Nie chce za bardzo mieszac i ich rozlaczac bo jeszcze sie okaze ze sa od airbagow i dostane w twarz :hmm:

Obrazek
Ostatnio zmieniony śr sie 15, 2007 16:20 przez rtk, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
micky
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 865
Rejestracja: ndz wrz 18, 2005 20:17
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: micky » śr sie 15, 2007 17:13

tez mam ja nie podlaczona :) nie wiem do czego sluzy :D ale chetnie sie dowiem i podpinam sie pod ten temat



Nodle
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 110
Rejestracja: pn paź 23, 2006 21:12
Lokalizacja: Libiąż

Post autor: Nodle » śr sie 15, 2007 21:13

No to jest nas trzech :) - tez mam nie podłączoną



jaszczur
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 6612
Rejestracja: ndz mar 27, 2005 09:34
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: jaszczur » śr sie 15, 2007 21:18

ja mam kupę takich nie podłączonych,a dlaczego bo mam golasa,panowie moi mili to są wtyczki do których opcjonalne w zależności od wyposażenia jest coś wpięte,np szyber elektryczny klima lub jakiś tam inny bajer,dlatego nie zaprzątajcie sobie tym głowy :bajer: :bigok: nic strasznego



Awatar użytkownika
sHpAaKu
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 667
Rejestracja: wt lis 14, 2006 14:27
Lokalizacja: TOS

Post autor: sHpAaKu » śr sie 15, 2007 21:22

Pogmerałem w schematach i wychodzi na to że ten kabel łaczy "A/C Switch" z "A/C Pressure Switch", także cus od klimy :D


Obrazek 171KM / 380Nm

Obrazek

Awatar użytkownika
Baracus86
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 330
Rejestracja: pt sie 03, 2007 10:34
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Baracus86 » śr sie 15, 2007 21:23

a ja nie wiem czy mam ale chętnie sie dowiem bo może sie okazać że też nie mam :D :bajer:


:satan: My DEVIL :satan: juz nie ma :(
Jest e36 M52b25 :)
Obrazek

Awatar użytkownika
rtk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 296
Rejestracja: wt sie 08, 2006 23:25
Lokalizacja: Malbork
Kontakt:

Post autor: rtk » czw sie 16, 2007 00:23

sHpAaKu pisze:Pogmerałem w schematach i wychodzi na to że ten kabel łaczy "A/C Switch" z "A/C Pressure Switch", także cus od klimy :D
U mnie klima dziala wiec ta opcja odpada. Chyba ze do climatronica cos to jest :hmm:

[ Dodano: 16 Sie 2007 00:26 ]
jaszczur pisze:ja mam kupę takich nie podłączonych,a dlaczego bo mam golasa,panowie moi mili to są wtyczki do których opcjonalne w zależności od wyposażenia jest coś wpięte,np szyber elektryczny klima lub jakiś tam inny bajer,dlatego nie zaprzątajcie sobie tym głowy :bajer: :bigok: nic strasznego
No to sie zgadza bo przy samej skrzynce bezpiecznikow znalazlem takich chyba 3 szt luzne. Tylko ta mnie zastanowila bo ostatnio troche grzebalem w tamtych okolicach i sie wystraszylem ze ja przypadkiem wypialem.

PS.
Szukales moze to o czym wczoraj na PW pisalismy ???



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 396 gości