Silniczek krokowy w motorkach ADZ

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
szlapon
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 72
Rejestracja: ndz maja 14, 2006 03:24
Lokalizacja: katowice

Post autor: szlapon » wt sie 07, 2007 15:05

Pojechałem do tej hurtowni. Kupiłem ten sam i chała, 2 razy wymieniałem. Zrobiłem sobie miernik do tych silniczków, prawie każdy ma problem z tym wyłącznikiem w trzpieniu, albo robi zwarcie ,albo nie zwiera. Nie chce od nich już nic. Obiecał mi ze wymieni mi na boscha, ale jakoś cisza....
http://www.motomaximus.pl/images/20070426131208.JPG
Ostatnio zmieniony wt sie 07, 2007 15:13 przez szlapon, łącznie zmieniany 1 raz.



hipek_ohw
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: czw paź 14, 2004 16:58
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski
Kontakt:

Post autor: hipek_ohw » wt sie 07, 2007 15:27

kurde to mnie zmartwiłeś mam nadzieje że mój będzie chulał

właśnie dzwoniłem do tej hurtowni i powiedziałem im to samo co napisałeś.Powiedziano mi że fakt mieli wcześniej jakaś wadliwą partie ale teraz juz im się to niby nie zdarza podobno na 600 sztuk trafiło im się 4 złe może bedzie dobrze
Ostatnio zmieniony wt sie 07, 2007 15:35 przez hipek_ohw, łącznie zmieniany 1 raz.


CARPE DIEM

Awatar użytkownika
szlapon
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 72
Rejestracja: ndz maja 14, 2006 03:24
Lokalizacja: katowice

Post autor: szlapon » wt sie 07, 2007 17:19

hipek_ohw pisze:kurde to mnie zmartwiłeś mam nadzieje że mój będzie chulał
Powiedziano mi że fakt mieli wcześniej jakaś wadliwą partie ale teraz juz im się to niby nie zdarza podobno na 600 sztuk trafiło im się 4 złe może bedzie dobrze
Kurcze gdzie ja juz to raz słyszłem??



hipek_ohw
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: czw paź 14, 2004 16:58
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski
Kontakt:

Post autor: hipek_ohw » czw sie 09, 2007 17:06

szlapon pisze:Pojechałem do tej hurtowni. Kupiłem ten sam i chała, 2 razy wymieniałem. Zrobiłem sobie miernik do tych silniczków, prawie każdy ma problem z tym wyłącznikiem w trzpieniu, albo robi zwarcie ,albo nie zwiera. Nie chce od nich już nic. Obiecał mi ze wymieni mi na boscha, ale jakoś cisza....
http://www.motomaximus.pl/images/20070426131208.JPG
na szczęście silniczek który dostałem okazał się lux dzisiaj założyłem i odrazu chulał obroty idealnie trzyma może naprawde trafiłeś na te ze złej parti albo może gdzieś na kablach masz problem.

pozdro.


CARPE DIEM

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 404 gości