Halogeny

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Blondyn85
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 171
Rejestracja: czw lut 22, 2007 21:35
Lokalizacja: Zywiec
Kontakt:

Halogeny

Post autor: Blondyn85 » czw sie 09, 2007 15:43

Witam mam taki problem zakupilem sobie orginalne halogeny w zderzak w super cenie ale to nei wazne i zamontowalem sobie je na wlacziku zakupionym w sklepie i zrobilem swoja elektryke, ostatnio wpad mi w rece orginalny wlacznik do deski. Moze mi ktos poiwedizec jak podlaczyc ta instalacje pod ten wlaczik do obecnego wlaczika ida 3 kable masa zasilanie i od "stycznika" ale do ogrinalnego wlaczika pojdzie tylko przewod od stycznika tak mi sie wydaje. Wiem ze to trcohe zakrecone wiec jak ktos robil cos takiego prosze o info na PW lub na gg 6308914. Wielkie dzieki Pozdro :okej:


Gofer sprzedany :(( http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=94667

Awatar użytkownika
LASOT-A
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 559
Rejestracja: czw mar 09, 2006 13:30
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: LASOT-A » czw sie 09, 2007 15:50

Nasz szanowany kolega forumowy Rydzu w poradach technicznych opisywał podłączenie halogenów. :bigok:


Brillantschwartz perleffect - LA9V
Jeżdże nisko, leże na glebie, grunt to zawieszenie... Jedziesz?

Awatar użytkownika
Blondyn85
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 171
Rejestracja: czw lut 22, 2007 21:35
Lokalizacja: Zywiec
Kontakt:

Post autor: Blondyn85 » czw sie 09, 2007 16:19

Tak zgadza sie widzialem ten temat i cale podlaczenie tylko zo on opisal podlaczenie w wykozystaniem wiazki VW a ja sam sobei zrobilem wiazke z przekaznikiem :) I teraz nie wiem jak to podlaczyc przeciez nie wywale calej elektryki zeby podpiac sie pod orginalna a z przekaznikiem lepiej dziala swiatla sa mocniejsze:) Pozdro


Gofer sprzedany :(( http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=94667

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » czw sie 09, 2007 18:38

Halogenysą już oryginalnie na przekaźniku (przeważnie), daj sobie spokój z dodatkowym.
Wkladasz nowy włącznik w miejsce starego.
w złączu okrągłym nad chłodnicą szukasz kabla szaro-żółtego - to jet plus do halogenów, a masy masz pod dostatkiem: albo brązowe kable w tym okrągłym wtyku, albo prosto do aku.
A jak chcesz przekaźnik to przecież będziesz go montował już pod maską przy lampach gdzieś. W śrdoku auta nic więcej nie kombinuj tylko zamień włączniki. Ten bez opcji halogenów też łatwo przeobić, masz w poradach, ja tak sobie zrobiłem i super, tylko brak podświetlenia we włączniku informującego o włączonych przednich halogenach bo mi się już nie chce.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
Blondyn85
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 171
Rejestracja: czw lut 22, 2007 21:35
Lokalizacja: Zywiec
Kontakt:

Post autor: Blondyn85 » czw sie 09, 2007 20:38

Witam wielkie dzieki ale juz zrobilem wywalilem cala elektryke co zrobilem wczesniej i wsadzilem nowy wlaczik, halo podpiolem to kostki a mase do aku i gitara wszystko dziala. Pozdro


Gofer sprzedany :(( http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=94667

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 448 gości