PISZCZY KONTLOLKA OLEJU

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Marian_polska

PISZCZY KONTLOLKA OLEJU

Post autor: Marian_polska » sob maja 28, 2005 21:13

MAM LICZNIK DIGITAL I NIE WIEM CO SIE DZIEJE PISZCZY MI KONTROLKA OLEJU JAK SIE NAGRZEJE SILNIK PSZY OBROTACH 2200 KIEDYŚ TEŻ MI TAK PISZCZAŁA ALE PÓŁ ROKU BYŁ SPOKÓJ NIE WIEM CO JEST CZY CZUJNIK CZY GDZIEŚ LUŻNY PSZEWÓD?



wojteks
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 701
Rejestracja: ndz lut 06, 2005 18:24

Post autor: wojteks » sob maja 28, 2005 22:09

nie krzycz, może tylko panewki do wymiany, pozatym napisz jeszcze jaki to silnik


a tak na serio, nie zmieniałeś ostatnio oleju (filtru) jeżeli tak to zmień filtr, sprawdź czujniki, jedź do mechanika na pomiar ciśnienia, może masz za dobry olej (5W50 syntetyk)



Marian_polska

Post autor: Marian_polska » sob maja 28, 2005 22:24

wczoraj odebrałem go od mechanika bo była walnięta uszczelka pod głowicą olej wymieniałem i filtry też . Reszta mechanik stwierdził że cacy. silnik 1.8 gti 8 zaworów.ale to składak i nie wierze za bardzo te elektronice bo buda od 16 i ma licznik digital



Awatar użytkownika
malutki gti
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: pt lis 05, 2004 23:37
Lokalizacja: >>>GLIWICE
Kontakt:

Post autor: malutki gti » ndz maja 29, 2005 00:58

siemanko ja sie dolacze do pytanka ja mam normalny licznk i silniczek 1.8 gx i tez mi piszczy kontrolka oleju a olej jest bylo nawet ponad stan bo sie wydygalem i nalaem ale sposcilem troszke i jest tyle co powinno byc czemu ta kontrolka piszczy moze czujnik nie halo jak ktos wie co to moze byc to prosze o cynka z gory dzieki pozdrowka


UCZUCIA ZAGUBILEM UTRACILEM TO CO PIEKNE :(

Awatar użytkownika
bnew
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: ndz maja 01, 2005 20:09
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

podobnie

Post autor: bnew » ndz maja 29, 2005 19:03

czołem ja mam podobnie ( http://vwgolf.pl/forum/viewtopic.php?t=15385 )
i też po wymianie oleju :grrr:
na razie po mrozgrzaniu silnika jeżdze na wysokich obrotach wtedy przestaje dzwonić


Le temps detruit tout

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 316 gości