wysokie obroty i grzanie się silnika

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Kiciak
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: czw lip 26, 2007 09:04
Lokalizacja: Dzierżoniów

Post autor: Kiciak » śr sie 08, 2007 09:55

Słucham, wiatrak wymieniłam jeszcze przed takimi obrotami. No i byłam przecież wczoraj u mechanika i powiedział, że wiatrak może zostać i mam nie kupować dwubiegowego.

[ Dodano: 08 Sie 2007 09:56 ]
Specjalnie sie pytałam bo chciałam zmienić. Ale chyba nie mam wyjścia i wymienie no bo co zrobie. Przejade pare metrów na sprzęgle i silnik gorący.
Ostatnio zmieniony śr sie 08, 2007 10:29 przez Kiciak, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » śr sie 08, 2007 12:14

Kiciak pisze:Dalej mam wysokie obroty na jałowym biegu i grzeje mi sie silnik (od wysokich obrotów).
przecież ci napisałem że gaźnik musi być wyregulowany odpowiednio. Albo weź się za to sam, multum razy było opisywane, albo znajdź speca, innego wyjścia nie masz. Skoro tego nie zrobiłeś to po co zadajesz kolejne pytania. Grzanie jeża nawet gdyby działało cały czas nie ma nic do rzeczy.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Kiciak
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: czw lip 26, 2007 09:04
Lokalizacja: Dzierżoniów

Post autor: Kiciak » śr sie 08, 2007 12:43

przecież ci napisałem że gaźnik musi być wyregulowany odpowiednio.
Przecież byłam u mechanika i k...a regulował obroty. Nie róbcie ze mnie idiotki, z gaźnikiem też kombinowałam bo to k...a raz. Reszte zostawiam bez komentarza.



Awatar użytkownika
chosen
Forum Master
Forum Master
Posty: 1266
Rejestracja: czw sty 04, 2007 01:25
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: chosen » śr sie 08, 2007 15:33

wlasnie o to chodzi, ze tak szybko sie na nim grzał nie bedzie.


Moje mk2 g60
viewtopic.php?f=87&t=402388" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek

Awatar użytkownika
gtibodek
szybki i wściekły
szybki i wściekły
Posty: 409
Rejestracja: sob lut 24, 2007 19:07
Lokalizacja: Kamieniec Ząbkowicki
Kontakt:

Post autor: gtibodek » śr sie 08, 2007 16:53

spróbuj wszystkiego i bez agresji. To jest temat do pomocy


Nisko,szeroko na bogato wiec zjedź mi z drogi szmato

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » śr sie 08, 2007 18:56

Kiciak pisze:Reszte zostawiam bez komentarza.
jeżeli Cię uraziłem to przepraszam.
Ale są dwie opcje:
Pierwsza - jeśli czujesz się na siłach sama regulować to zaproponowałem abyś przeszukała trochę forum bo nie mam pojęcia na ile znasz działanie i budowę tego gaźnika. W razie potrzeby sam chętnie Ci pomogę na GG.
Druga - jeśli nie masz zamiaru sama z tym robić to musisz znaleźć innego mechanika takiego co lepiej zna się na rzeczy. I nie dziw się jeśli będzie trudno znaleźć bo tak już jest. Sam jak miałem jetkę na gaźniku znalazłem tylko takich co potrafili tylko dwoma śróbkami regulacyjnymi kręcić a reszta było dla nich czarną magią.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
chosen
Forum Master
Forum Master
Posty: 1266
Rejestracja: czw sty 04, 2007 01:25
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: chosen » śr sie 08, 2007 19:04

ja to i tak tą Panne/Panią Kiciak, podziwiam za zapał, i próbe rozwiązania problemu samej.

Sory za OT :kwiatek:


Moje mk2 g60
viewtopic.php?f=87&t=402388" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek

Awatar użytkownika
Lipek81
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4677
Rejestracja: czw gru 01, 2005 12:20
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Kontakt:

Post autor: Lipek81 » śr sie 08, 2007 21:47

Słynne gaźniki 2e pierburga - ja mam auktat 2ee i też był ten sam problem. Samochód jechał bez gazu 80km/h :). Wymieniłem sonde lambda i od kilku dni jest ok - ale po dłuższym czasie zobaczymy, czy to na pewno było przyczyną. Nie wiem, czy u Ciebie tez jest sonda.


- naprawa, odnowa i budowa od podstaw wiązek elektrycznych (także clean look);
- swapy silników;
- inne nietypowe usługi elektryczne, których warsztaty nie robią, albo biorą za nie kupę kasy :D
BARDZO niskie ceny, staranne wykonanie - szczegóły priv.

Kiciak
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: czw lip 26, 2007 09:04
Lokalizacja: Dzierżoniów

Post autor: Kiciak » czw sie 09, 2007 14:13

Dzięki za pomoc panowie . Nie poczułam się urażona tylko mam już dość. Połowę dolnegośląska przeszukałam, żeby kupić ten gaźnik. Szukam dobrego mechanika, ale albo są na urlopach, albo mają tyle roboty, że pierwszy termin na wrzesień. Mieszkam na zadupiu i nic z tym nie zrobie. Jutro jadę na urlop zobaczymy jak będzie z tym golfikiem. A golfika chce zrobić bo to mój ulubiony samochodzik. Coś wykombinuje jeszcze. Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony czw sie 09, 2007 14:15 przez Kiciak, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
gtibodek
szybki i wściekły
szybki i wściekły
Posty: 409
Rejestracja: sob lut 24, 2007 19:07
Lokalizacja: Kamieniec Ząbkowicki
Kontakt:

Post autor: gtibodek » czw sie 09, 2007 15:55

Kiciak pisze:Dzięki za pomoc panowie . Nie poczułam się urażona tylko mam już dość. Połowę dolnegośląska przeszukałam, żeby kupić ten gaźnik. Szukam dobrego mechanika, ale albo są na urlopach, albo mają tyle roboty, że pierwszy termin na wrzesień. Mieszkam na zadupiu i nic z tym nie zrobie. Jutro jadę na urlop zobaczymy jak będzie z tym golfikiem. A golfika chce zrobić bo to mój ulubiony samochodzik. Coś wykombinuje jeszcze. Pozdrawiam.
miłego urlopu mimo to
tak bywa w Polsce teraz z mechanikami ciężko o dobrego gorące pozdr


Nisko,szeroko na bogato wiec zjedź mi z drogi szmato

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 309 gości