Schemat wiązki elektrycznej

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

2004
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: czw maja 31, 2007 19:28
Lokalizacja: Swiat

Schemat wiązki elektrycznej

Post autor: 2004 » wt sie 07, 2007 21:39

Witam
Potrzebuje jezeli ktos posiada schemat podpiecia wiazki elektrycznej do haka Golf V, albo gdzie moge to znalezc w sieci. Moze ktos zakładał haka to chetnie bym porozmawiał na ten temat co i jak
Pozdrawiam



greg

Post autor: greg » wt sie 07, 2007 23:18

ja zakładałem hak ale do golfa 4 - masz wtyczkę haka na 7 czy na 13 pinó. \Chcesz zrobić jak oryginalnie czy po prostu podpiąć się pod tylne światłą? Chcesz mieć jedną wtyczkę czy dwie tj. czy będziesz ciągał przyczepkę bagażową czy też kemping, bo wtedy potrzebne są 2 wtyczki - druga daje zasilanie dla światła w przyczepie , światło cofania itd.



2004
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: czw maja 31, 2007 19:28
Lokalizacja: Swiat

Post autor: 2004 » śr sie 08, 2007 19:19

wtyczke mam na 7pinow bede raczej ciagnał zwykła przyczepe Jezeli sie da to chciałbym zrobic to jak "oryginał" w Golfe V jest tak zrobione za na jednym kablu sa 2 zarowki i tu jest własnie problem, kupiłem wiazke elektryczna na 7-pinowa z modułem sterującym . Jest tam przewod czerwony dosc gruby i musi on miesc zasilanie inaczej nie ma pradu na gniezdzie haka i nic nie swiecie Szukam dobrego i madrego elektryka jak na razie Jezeli nie da rady to zostaje SERWIS
Pozdrawiam



greg

Post autor: greg » czw sie 09, 2007 10:58

2004 pisze:Jest tam przewod czerwony dosc gruby i musi on miesc zasilanie inaczej nie ma pradu na gniezdzie haka
dlatego musisz poprzez bezpiecznik pociągnąć zasilanie od skrzynki przekaźników o ile pamiętam zacisk 30.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 375 gości