czemu gasnie po dodaniu gazu

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
maciejrutkowski
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: śr cze 13, 2007 19:29
Lokalizacja: Szczecin/Bern

czemu gasnie po dodaniu gazu

Post autor: maciejrutkowski » wt sie 07, 2007 21:26

Witam ponownie moze dzisiaj sie ktos znajdzie co mi podpowie czemu muj golf na zimnym silniku po odpaleni i wcisnieciu pedalu gazu zadlawia sie i gasnie a potem nie mozna go odpalic a jak juz zalapie to pali nierowno przez pare minut.Sprawdzilem dolot i nic nie znalazlem niepokojacego zadnych dziur w podcisnieniach ani nic podobnego .Co to za przyczyna bo ja kompletnie nie kumam oco biega.



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » wt sie 07, 2007 21:35

Jak na cieplym jest ok to może czujnik temperatury?


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
maciejrutkowski
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: śr cze 13, 2007 19:29
Lokalizacja: Szczecin/Bern

Post autor: maciejrutkowski » wt sie 07, 2007 21:41

to znaczy co znim nie tak moze byc wystarczy ze pochodzi 2-3 min i jest ok wienc silnik nie zdarzy sie nagrzac chyba niewiem sam



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » wt sie 07, 2007 21:49

2-3 min coś już się podgrzeje. Zrób takie doświadczenie: spróbuj zapalić zimny silnik z wyjętą wtyczką od czujnika temperatury, jak sie poprawi to jesteś " w domu". Chodzi o to że zimny czujnik ma bardzo duży opór, wyjęcie wtyczki od niego sterownik rozumie jako zimny silnik i wzbogaca miesankę. Spróbuj.

[ Dodano: Wto Sie 07, 2007 9:50 pm ]
świece też zmień jeśli masz stare. Problemu z rozruchem to pierwszy objaw ich zużycia.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
maciejrutkowski
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: śr cze 13, 2007 19:29
Lokalizacja: Szczecin/Bern

Post autor: maciejrutkowski » wt sie 07, 2007 21:57

swiece sa nowe a zapala na dotyk tylko pochwili jak prubuje ruszyc to pada a ten czujnik to gdzie znajde bo troche ich tam jest

[ Dodano: 08 Sie 2007 19:22 ]
NIestety to nie czujnik teperatury bo go odlonczylem odpalilem dodalem gazu i zgas mam powoli dosyc tego golfa

[ Dodano: 13 Sie 2007 12:01 ]
Czy nikt sie nie znajdzie mådry na te objawy prosze o pomoc bo ja nie znalazlem przyczyny.Pozdrawiam.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 203 gości