Lusterko wsteczne z sensorem deszczu.

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Kris-THC
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 592
Rejestracja: pt lut 11, 2005 22:00
Lokalizacja: Oława
Auto: Polo 9N Audi A3 8P Golf MK4
Silnik: AHF
Kontakt:

Lusterko wsteczne z sensorem deszczu.

Post autor: Kris-THC » wt sie 07, 2007 16:04

Siema. Znajomy wstawił mi szybę przednią (przyciemniona jak oryginał) ale po zamontowaniu okazało się że lusterka już nie zamontuję bo w szybie jest wieszak do zwykłego. Nie wiem jak przykleić to swoje mocowanie bo na środku szyby w miejscu pod lustro jest taki czarny podkład i jak nakleję w tym miejscu to sensor chyba przestanie działać. Myślę żeby przykleić obok ale nie wiem czy silikon ma być tylko na obwodzie mocowania czy pod czujnikiem też go dać żeby lepiej trzymało. Możecie wysłać fotki jak to u was wygląda bo starej szyby już nie mam a na nowej niczym nie mogę usunąć tego czarnego podkładu.


Moc jest w mieście Łodzi gdzie bieganie psom szkodzi.
V.A.G.-ina way :) VAGina family :) Today, tomorrow, VAGina :)
Obrazek

Awatar użytkownika
pszczyna
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2558
Rejestracja: śr lut 08, 2006 21:54
Lokalizacja: Pszczyna .Śląsk
Kontakt:

Post autor: pszczyna » wt sie 07, 2007 18:14

Ten numer nie przejdzie dlatego szyba z sensorem kosztuje 600-750zł Obrazek



Awatar użytkownika
Kris-THC
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 592
Rejestracja: pt lut 11, 2005 22:00
Lokalizacja: Oława
Auto: Polo 9N Audi A3 8P Golf MK4
Silnik: AHF
Kontakt:

Post autor: Kris-THC » wt sie 07, 2007 19:26

pszczyna pisze:Ten numer nie przejdzie dlatego szyba z sensorem kosztuje 600-750zł
Dzięki za fotkę. Ten numer już przeszedł właśnie wróciłem z przyklejonym mocowaniem. Mocowanie jest obok miejsca fabrycznego ale w niczym to nie przeszkadza. Szybę i mocowanie posmarowałem specjalnym czarnym podkładem pod klej do szyb następnie położyłem klej i przykleiłem mocowanie. Do wszystkiego miałem powycinane szablony z folii przylepnej żeby szyby nie upaprać dookoła. Całość wygląda jak z fabryki. Za szybę z czarnym pasem dałem 320zł z rabatem :)


Moc jest w mieście Łodzi gdzie bieganie psom szkodzi.
V.A.G.-ina way :) VAGina family :) Today, tomorrow, VAGina :)
Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 266 gości