kierunkowskaz

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

hamster
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 51
Rejestracja: pt kwie 06, 2007 17:59
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

kierunkowskaz

Post autor: hamster » ndz sie 05, 2007 14:41

wczoraj podczas jazdy nagle po włączeniu kierunkowskazu zaczął migać z dużą częstotliwością, zjawisko powtarzało się kilka razy, potem przeszło i teraz jest ok, prawdopodobnie jakaś zwara tylko gdzie i czy może się powtórzyć?



Awatar użytkownika
niwdew
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: wt lis 28, 2006 20:38
Lokalizacja: Krakow/Starachowice

Post autor: niwdew » ndz sie 05, 2007 15:03

Witam !
Zazwyczaj kiedy występują takie objawy jakie opisałeś jest spalona jedna żarówka dlatego pozostała żarówka miga szybciej. Tak wiec możliwe ze przez chwile nie działała ci któraś z żarówek.Sprawdź to, jak nie możliwe że to bezpiecznik od kierunkowskazów.
Pozdrawiam



hamster
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 51
Rejestracja: pt kwie 06, 2007 17:59
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: hamster » ndz sie 05, 2007 19:31

raczej żarówy są ok... bezpiecznik jeżeli by się przepalił to światła by po prostu nie działały, ale jeszcze je sprawdzę, nadal jednak obstawiam na jakąś zwarę... przed chwilą wróciłem z trasy i wszystko było ok, także mam nadzieje że już będzie w porzo... tylko ciekawi mnie co to mogło być...



Awatar użytkownika
kamil II
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 52
Rejestracja: czw lut 08, 2007 13:41
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Post autor: kamil II » ndz sie 05, 2007 22:08

hamster pisze:tylko ciekawi mnie co to mogło być...
ja bym obstawił na początek, że żarówka nie łączyła czasem się zdarza...podczas jazdy troszkę czepneło załączyła i jest ok...popatrz na żarówki czy styki nie zaśniedziały czy masy na lampie są...to normalne jeżeli jedna żarówka nie działa obciążenia jest mniejsze i szybciej mruga... :bajer: w sumie po to tak jest robione żebyś wiedział szybko mruga coś jest nie tak :bigok:
Pozdrawiam



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 270 gości