Prawa strona nie sygnalizuje otwartych drzwi

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

strejcher
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: wt lip 31, 2007 12:46
Lokalizacja: Pionki
Kontakt:

Prawa strona nie sygnalizuje otwartych drzwi

Post autor: strejcher » sob sie 04, 2007 09:57

Witam,


Ostatnio podłączałem lusterka z ledami do samochodu (do istniejących już przewodów), i zazwyczaj mialem tak, że przy otworzeniu drzwi zapalała się w samochodzie lampka informująca o otwartych drzwiach na sufitce jak i w samych drzwiach.

Po złożeniu wszystkiego w całość, nie świeci mi prawe lusterko, jak i nie wykrywa otwartych prawych drzwi z przodu i z tyłu - działają prawidłowo tylko tylne prawe drzwi. W samochodzie nie mam zamków na kluczyk, wszystko idzie z pilota... co może być powodem ? Czy za prawą stronę odpowiada jakiś bezpiecznik ? Bo w panelu mam wszystkie bezp. OK.

Jeśli to ważne - przelączyłem lampke z drzwi do schowka i schowek również nie świeci (żarówkę w lampce wymieniałem)

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony sob sie 04, 2007 09:59 przez strejcher, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
dziejo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8880
Rejestracja: pn lis 14, 2005 02:40
Lokalizacja: Kantorowice
Silnik: AFN

Post autor: dziejo » sob sie 04, 2007 09:58

coś nie tak z krańcowym wył



strejcher
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: wt lip 31, 2007 12:46
Lokalizacja: Pionki
Kontakt:

Post autor: strejcher » sob sie 04, 2007 10:02

He to chyba mój 3 post na forum, więc na samochodach jeszcze bardzo się nie znam ;-) Jesli możesz mi napisac gdzie dokładnie szukać tego krańcowego i w jaki sposób to zrobić będe wdzięczny ;-)



manieczek111
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 391
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 13:56
Lokalizacja: Legionowo

Post autor: manieczek111 » sob sie 04, 2007 10:33

znajduje sie on w zamku. zeby naprawic to teoretycznie trzeba wymienic zamek. praktycznie da sie to zrobic domowym sposobem. wpisz w wyszukiwarke : krancowka itp. , wiele tematow bylo z tym zwiazanych



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 433 gości