Gasnie podczas jazdy

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

marianos2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: czw sie 02, 2007 22:50
Lokalizacja: rzeszów

Gasnie podczas jazdy

Post autor: marianos2 » czw sie 02, 2007 23:26

Witam jestem swiezy w temacie od 2 tygodni mam golfa 3 93 rok 1,8 z gazem.Ogolnie to narazie sie z nim zapoznaje ale nie robi mi zadnych niespodzianek oprócz tej dzis.cały dzien jezdzilem i ok.postał ze 3 godziny odpaliłem i ok ale przy dojezdzaniu na rondo zaczyna gasnac i w zakrecie gasnie i tak ze 3 razy pozniej na postoju próbowałem ale co gaz pusicłem obroty w dół i zdech!!pomacałem na głupa kable od siec i inne i pozniej juz ok .czy ktos moze mi podpowiedziec co moze sie dziac z góry wielki dzieki
Ostatnio zmieniony pt sie 03, 2007 13:34 przez marianos2, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
mag2k3
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 370
Rejestracja: wt maja 16, 2006 15:27
Lokalizacja: Kwidzyn
Kontakt:

Post autor: mag2k3 » czw sie 02, 2007 23:36

Hm opisz to gaśnięcie dokładniej.
Po prostu silnik gaśnie a elektryka chodzi ?
Czy całkiem pada elektryka ? mi na początku jak kupiłem to właśnie całkiem się wyłączał samochód i przez jakiś czas nie dawało się go odpalić, po przekręceniu kluczyka żadne kontrolki się nie zapalały.
U mnie winą był fabryczny alarm po prostu przekaźnik miał zimny lut i przez to w niewiadomych momentach samochód po prostu gasł.
Naprawiłem to dzięki poradzie jaszczura(za co wielkie dzięki :pub: ) jest tu gdzieś na forum ta porada.
Po zrobieniu tego do dziś dnia ani razu nie zgasł.
Tyle że powodów może być wiele ja podałem tylko to co było u mnie nie mówię że masz to samo.


"Nie kłuć się z głupkiem bo ludzie mogą pomylić kto jest kto"

Awatar użytkownika
grandi
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3831
Rejestracja: śr lut 07, 2007 02:04
Lokalizacja: Boat city
Auto: Octavia
Silnik: AQY

Post autor: grandi » czw sie 02, 2007 23:36

Sprawdz stan świec przewody dobrze czy swiece są dokręcone ewentualnie daj mu res może pomoże ale tak to wygląda jak bys nie miał iskry na wolnych obrotach


...wiesz co jest szykiem , jeździć klasykiem a nie plastikiem...

Temat o moim golfie viewtopic.php?f=87&t=519932" onclick="window.open(this.href);return false;

marianos2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: czw sie 02, 2007 22:50
Lokalizacja: rzeszów

gasnie silnik

Post autor: marianos2 » czw sie 02, 2007 23:43

Tzn wyglada to tak ze jak zgasnie to pierwy raz zapali i jak trzymam na obotach chodzo pusciłem padł.elektryka chodzi ale sam silnik zdycha sam pojecia nie mam bo zielony w tym jestem i tak jak pisałem podociskalem kable od siwiec i potem juz ok.kiedy na forum ktos tam pisał ze moe to byc wina po,py wspomag.za duze obciązenie\?czy to mozliwe bo cos głosniej chodzi.



gosia
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 101
Rejestracja: śr wrz 07, 2005 13:15
Lokalizacja: chorzóVW/dąbrovwa g.

Post autor: gosia » pt sie 03, 2007 00:17

w moim bziku zagazowanym dzialo sie tak bardzo dlugo wymiana swieczek i tych wszystkich kabelkow pomogla no i regulacja mieszanki czy jak sie to tam nazywa teraz wsio jest oki aczkolwiek czasami mu obroty spadna bardzo mocno i trzeba przygazowac ale napprawde bardzo bardzo rzadko :bajer: ale namieszalam :blush:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 244 gości