<< Problem z alarmem w Golfie III >>

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

viwaldi
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 61
Rejestracja: wt kwie 12, 2005 00:05
Lokalizacja: Piotrowice k/Jawora
Kontakt:

<< Problem z alarmem w Golfie III >>

Post autor: viwaldi » pt kwie 29, 2005 22:25

Witam !!!

Mam golfika jest w nim alarm i dostawiany centralny zamek problem jest następujący alarm steruje centralnym zamkiem i to dziala dobrze więc ok! Ale jak włącza sie alarm to daje sygnał kierunkowskazami tylko po jednej stronie a mianowicie po stronie lewej a prawa strona się nie zaświeca ale kierunkowskazy i awaryjnie działają dobrze a i jeszcze nie ma sygnalu dźwiekowego bo nie ma syrenki ja mam syrenke ala nie wiem gdzie ją podlączyć a i jeszcze alarm nie reaguje na orwarcie drzwi podczas gdy jest aktywny i jest tam też dioda sygnalizacyjna ona też nie działa.Niestety nie wiem co to za alarm proszę o jakieś rady w tym temacie.Z góry dziekuję za pomoc w tej sprawie.

Pozdrawiam !!!



Awatar użytkownika
1 6 D
_
_
Posty: 1950
Rejestracja: śr sie 18, 2004 09:57
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: 1 6 D » pt kwie 29, 2005 22:31

Prawych migaczy możesz nie mieć podłączonych.



wojteks
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 701
Rejestracja: ndz lut 06, 2005 18:24

Post autor: wojteks » pt kwie 29, 2005 23:07

załóż nowy alarm tak będzie najprościej.
jak nie bardzo znasz się na elektryce samochodowej to pojedź do jakiejś firmy z alarmami a najlepiej takiej co zakłada alarmy takiego typu jaki masz i pwinni wszystko naprawić (podłączyć). Może nie masz alarmu tylko sterowanie centralnym zamkiem, wtedy nie będzie syrenki i nie muszą inne światła błyskać. Może alarm jest w trybie serwisowym i nic oprócz zamków nie działa i może jeszcze inne przyczyny ........



Awatar użytkownika
Golf III GTI 8V
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 63
Rejestracja: ndz gru 19, 2004 14:49
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Golf III GTI 8V » wt maja 24, 2005 12:17

Wow!
No to mnie zaskoczyłeś ale ja mam dokładnie tak samo i też lewe mi migają kierunki.. Ale z "dźwiękami" za to wszystko ok... I nie wiem co to.. Niedługo planuje pojechać do firmy alarmiarskiej (dokładam ładnego pilota :D) to zapytam przy oakzji i dam znać...


Nadzieja...

Awatar użytkownika
pkirylcz
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 677
Rejestracja: pn sty 03, 2005 21:25
Lokalizacja: Wolfsburg
Kontakt:

Post autor: pkirylcz » wt maja 24, 2005 12:39

A jakiej firmy alarmy polecacie. Interesuje mnie cos w granicach 150zl. Zamontuje sobie sam.
Na allegro jest sporo alarmow w takiej a nawet nizszej cenie. Ktora firme jednak wybrac??


Pozdrawiam,
Piotrek

Awatar użytkownika
TUTENHAMON
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2120
Rejestracja: sob paź 16, 2004 21:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: TUTENHAMON » wt maja 24, 2005 13:12

To co proponują na allegro to bubel który po jakimś czasie poprostu wysiada i wychodzą problemy o których piszecie wyżej dobry alarm z najtańszych to minimum 300 zł ale macie pewność że zadziała wtedy kiedy powinien a nie tak że złodziej pojedzie dwie ulice dalej i dopiero się załonczy albo wcale. Myślę że na alarmie lepiej nie oszczedzać bo przyspozy sporo problemów.


TUTENHAMON

Jozef
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 325
Rejestracja: czw lut 24, 2005 09:50
Lokalizacja: Lubin

Post autor: Jozef » wt maja 24, 2005 13:59

Kierunkowskazy do alarmu podłącza się przez diody 5A, wtedy świecą obie strony jednocześnie, podłączenia syreny nikt nie doradzi jak zrobić, bo nic nie piszesz jaki masz alarm. Jeśli masz syrenę 12V to podłącz ja do tego pinu w alarmie, gdzie po jego zadziałaniu pojawia się +12V. Któryś z przedmówców ma rację twierdząc, że alarm może być w trybie serwisowym i wtedy syrena nie działa.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 195 gości