Problem z drążkiem stabilizatora

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Gutekspc
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 237
Rejestracja: pt sie 04, 2006 12:00
Lokalizacja: WarszaVWa

Post autor: Gutekspc » pt lip 27, 2007 20:49

Na allegro chodzą od 50 do 100 zł za stabilizator, są różnie wyposażone, że tak powiem, tzn widziałem ostatnio z łącznikami, gumami i śrubami za 100. Natomiast powiem szczerze, że jak kupisz sam stabilizator, to bez problemu kupisz nowe łączniki i uszczelki gumowo-metalowe (osobiście polecam ten wybór, bo masz większą pewność sprawności) i powinieneś zamknąć się w stówie, bez robocizny.

A wracając do mojego problemu - mam po prostu źle zamontowany stabilizator. Proste, nie?
Więc na moim przykładzie macie poradę - stabilizator za łącznikiem ma skręcać DO wahacza. A ponieważ porusza się razem z wahaczem (bo jest do niego przymocowany łącznikiem, który możecie obejrzeć trochę wyżej :P ) nie obciera o niego, tak jak u mnie obciera o drążki kierownicze. Jeszcze raz dzięki za pomoc Leon_Wechtel, bez Twojej pomocy zajęło by mi to pewnie więcej czasu.

A właśnie, Leon_Wechtel, Ty masz obniżonego Golfa, ale nie masz stabilizatora. Nie jeździ Ci się kiepsko po dziurach? Nie skręca Ci w kierunku dziury, jak po niej przejeżdżasz? (trochę to brzmi jak z erotyka.. :bigok: )

PozdróVWka!


Everyone dies. Not everyone lives.

Awatar użytkownika
Leon_Wechtel
Forum Master
Forum Master
Posty: 1388
Rejestracja: ndz mar 26, 2006 20:31
Lokalizacja: WarszaVWa,Piaseczno
Kontakt:

Post autor: Leon_Wechtel » pt lip 27, 2007 21:05

no Golf nie ma sexualnego zaciecia i nie skręca w kierunku dziury :bajer:
będę go zakładał w celu większego usztywnienia nadwozia na zakretach choc sprzydało by sie założyc go tez z tyłu wraz z belką z hamulcami tarczowymi,wiem ,że GTI miały z tyłu stabilizatory,sam na przodzie moze bowiem powodowac większą podsterownośc


:arrow:[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=65307&postdays=0&postorder=asc&start=0][size=150]MÓJ MK2[/size][/url]

Awatar użytkownika
Gutekspc
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 237
Rejestracja: pt sie 04, 2006 12:00
Lokalizacja: WarszaVWa

Post autor: Gutekspc » śr sie 01, 2007 19:36

No nie wiem, jak bym latał ze stabilizatorem z tyłu, ale wiem jedno: Mam stabilizator nie od Golfa. Przynajmniej nie od mk. II. Kur.. Muszę kupić nowy stabilizator i go zmienić..


Everyone dies. Not everyone lives.

luki83
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: wt lip 22, 2008 13:17
Lokalizacja: near zamość

Post autor: luki83 » śr lis 05, 2008 11:17

Leon_Wechtel pisze:no Golf nie ma sexualnego zaciecia i nie skręca w kierunku dziury :bajer:
będę go zakładał w celu większego usztywnienia nadwozia na zakretach choc sprzydało by sie założyc go tez z tyłu wraz z belką z hamulcami tarczowymi,wiem ,że GTI miały z tyłu stabilizatory,sam na przodzie moze bowiem powodowac większą podsterownośc
mógłbys bardziej rozwinąć Co by sie działo jakby był tylko z przodu zamontowany???


no to moze ktokolwiek sie wypowie co myśli o wypowiedzie kolegi leona??'
Ostatnio zmieniony czw lis 06, 2008 08:18 przez luki83, łącznie zmieniany 1 raz.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 395 gości