Dziwne cykanie

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

To_mas
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 8027
Rejestracja: pt gru 02, 2005 00:13
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: To_mas » ndz lip 01, 2007 00:24

guti, masz racje !! Pełno jest takich zasranch naciągaczy !!!
Bo przeciez Ci nie ppowie ze to najprostsza przyczyna !! bo by zarobił tylko 30 zł !!! a tak to weźmie od razu 150 !! po co najpierw sprawdzać tańsze rozwiązania :PPPP



Awatar użytkownika
Brejna
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 470
Rejestracja: pt kwie 13, 2007 21:10
Lokalizacja: Łobez zachodniopomorskie
Kontakt:

Post autor: Brejna » pt lip 27, 2007 18:57

Witam,nawiązując do mojego CYKANIA zmieniłem olej na castrol 15w 40i tydzień po zmianie było ok,aż do dzisiaj! po porannym odpaleniu cykanie wróciło,wymiana popychacza chyba mnie nie ominie, tylko jeszcze jeden problem? który to popychacz?



norti11
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: sob cze 23, 2007 16:32
Lokalizacja: lubelskie

Re: Dziwne cykanie

Post autor: norti11 » pt lip 27, 2007 20:23

chłopaki tez mam ten problem kupiłem golfika silnicze spoko chodził.jak to po zakupie pasowało by wymienic olej itd.odstawiłem go do magika wymienił niby to olej na taki jak był wlany po przejechani 600 kilometrów odezwało sie własnie wasze cykanie i to takie ze aż i mnie to bolało.gosc wlał ni jakies kupa zjechałem go na maxa az preawie sie rozpłakał.i niby to nowy olej poszedło w rzyke:)wygladał jak by przejechał by na nim ze 20 golfów.kupiłem nowy olej castrol gtx czy cos takiego 10w40 półsyntetyk i wieżcie mi ze wszystko ucichło.nie oddawajcie samochodu do jakiegos wieska z pod przystanku bo oni tak w h.. graja nie gine.w sumie to mój olfik ma juz przejechane ćwierc mili:)ale jedzie i moim zdanie bedzie jeszcze jechał i jechał.pozdro dla wszystkich.narracja



gajczak
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 62
Rejestracja: ndz lis 28, 2004 20:20
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: gajczak » pt lip 27, 2007 23:07

Brejna pisze:Witam,nawiązując do mojego CYKANIA zmieniłem olej na castrol 15w 40i tydzień po zmianie było ok,aż do dzisiaj! po porannym odpaleniu cykanie wróciło,wymiana popychacza chyba mnie nie ominie, tylko jeszcze jeden problem? który to popychacz?
A nie lepiej od razu wymienić wszystkie regulatory zaworów?? (u mnie to było powodem cykania) - jest ich 8, koszt ok. 30 za sztuke. Dojdzie koszt uszczelki pod pokrywę zaworów, filtr oleju, olej. Będziesz miał pewność że wszystko będzie OK.
Do tego jeżeli będzie Ci to robił mechanior a nie Ty sam - zapłacisz raz za robociznę. A nie wiadomo kiedy następny zacznie świrować i znowu trzeba będzie kasę szykować dla mechanika oraz na filtry uszczelki i inne duperele.
Pzdr


pozdrawiam
gajczak

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 319 gości