Problem ze skrzynia biegow

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

skater16
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 99
Rejestracja: czw maja 04, 2006 21:55
Lokalizacja: Ozorków <OzW>
Kontakt:

Problem ze skrzynia biegow

Post autor: skater16 » pn lip 23, 2007 00:02

Siemka pisze w bardzo dla mnie istotnej i waznej sprawie zwiazanej z moim vw golfem 3 wersja GTI. Otoz problemme jest skrzynia biegow a dokladniej ciagle jej awarie zwiazane z wymina jej doradzcie mi prosze co zrobic jaka skrzynie wlozyc by naprawde ta skrzynia nie rozpadala sie po kilkunastu rownoleglych startach za wszelka pomoc bede naprawde wdzieczny pozdrawiam vw maniak
Ostatnio zmieniony pn lip 23, 2007 22:28 przez skater16, łącznie zmieniany 1 raz.


gorylek

Awatar użytkownika
T.O.B.I.
Forum Master
Forum Master
Posty: 1935
Rejestracja: sob cze 24, 2006 11:15
Lokalizacja: Police
Kontakt:

Post autor: T.O.B.I. » pn lip 23, 2007 07:46

nie wiem czy zrozumialem, uzywasz samochodu do scigania sie a nie normalnej jazdy?


Pozdrawiam T.O.B.I.

[url=http://www.fotosik.pl][img]http://images34.fotosik.pl/84/0c1e57131f62f7d5.jpg[/img][/url]

skater16
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 99
Rejestracja: czw maja 04, 2006 21:55
Lokalizacja: Ozorków <OzW>
Kontakt:

:)

Post autor: skater16 » pn lip 23, 2007 21:55

tak urzywam go do jazdy codziennej ale takze do scigania sie a ze czesto takie wyscigi sie trafiaja to jest jak jest poradzcie mi cos


gorylek

Awatar użytkownika
krisvw
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 424
Rejestracja: sob cze 24, 2006 16:53
Lokalizacja: Rogoźno
Kontakt:

Post autor: krisvw » pn lip 23, 2007 22:04

kolego ja mam taki sam model mk3 jak Ty i tez jezdze agresywnie :) nie mialem nigdy problemu ze skrzynioa co najwyzej ze sprzeglem jutro postaram sie sprawdzic nr skrzyni ale odswierz temat:) :food:


[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=93557&start=0]Co z tymi szybami[/url]
[url=http://www.fotosik.pl][img]http://images21.fotosik.pl/28/f649346d0807a928.jpg[/img][/url]

skater16
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 99
Rejestracja: czw maja 04, 2006 21:55
Lokalizacja: Ozorków <OzW>
Kontakt:

:(

Post autor: skater16 » pn lip 23, 2007 22:20

u mnie niestety za kazdym razem konczy sie tak samo niekiedy dluzej niekiedy niestety krucej ta frajda trwa i niestety nastepuje koniec mechaniz roznicowy pada i wybija dziure w obudowie skrzyni zlatuje olej i jest kiepsko pomocyyyyyyyyyy


gorylek

HUBERT GTI
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 97
Rejestracja: pn kwie 23, 2007 00:56
Lokalizacja: Świdnik
Kontakt:

Post autor: HUBERT GTI » pn lip 23, 2007 22:42

Siemka Panowie! Sam sie tez zastanawiam co to do jasnej ******* ma byc z tymi naszymi Golfami GTI ze non stop slysze skrzynie padaja tak samo mi padla i wlasnie jest rozbierana zeby zobaczyc co jest nie tak! U mnie problem byl taki ze caly czas podczas jazdy skrzynia wyla a podczas postoju tluklo sie cos jakby lozysko! Wstepnie moge powiedziec ze przy zdejmowaniu skrzyni i odkreceniu polosi zdaniem mechanikow wypadly stamtad jakies "półksiężyce" ale co to moze byc to nie mam pojecia!!

Zaczynam wnioskowac ze wersja GTI golfa MK3 jest jakas nie udana pod wzgledem skrzyn biegow!!



Awatar użytkownika
Krzyś 16v
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 486
Rejestracja: śr paź 13, 2004 12:12
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Krzyś 16v » pn lip 23, 2007 22:51

panowie wezce pierwsza lebsza skrzynia jak chcecie zaoszczedzic nie robcie po lebkach kupcie po szperce i wsadzcie skreccie na sroby i jazda... urywaja sie bo nity sie scinaja i jazda... ja mam prawie 300km gto 300 olo ma niedlugo 400 i lata na skrzyniach tego typu ja mam sladaka bebechy z mk2 i mk3 td a wszystko to tosamo w skrzyniach na linkei chydrauliczne sprzeglo mozna dlubac ile wejdzie nawet od VR6 :) czesci pasuja....



skater16
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 99
Rejestracja: czw maja 04, 2006 21:55
Lokalizacja: Ozorków <OzW>
Kontakt:

:(

Post autor: skater16 » wt lip 24, 2007 09:30

wogole nie rozumie co pisales kolego opisz dokladniej ten sposob na te rozpadajace sie skrzynie biegow bo poprostu rece opadaja jak ide do garazu i znow mysle ze czea mnie to samo wydatek okolo 1 tys zl na skrzynie i robota przy tym pomocyyyyyyyyy

[ Dodano: 24 Lip 2007 19:04 ]
widze ze nie macie problemow ze skrzynia takich jak ja mam i ze nikt nie ma na to skutecznej i przedewszystkim trwalej rady no nic pozdrawiam lecz jesli ktos cos doswiadczenia posiada prosze o podzielenie sie tym

[ Dodano: 25 Lip 2007 10:25 ]
zabierzcie gglos w tej sprawie podpowiedzcie mi cos bardzo was o to prosze


gorylek

HUBERT GTI
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 97
Rejestracja: pn kwie 23, 2007 00:56
Lokalizacja: Świdnik
Kontakt:

Post autor: HUBERT GTI » czw lip 26, 2007 01:43

skater16 z tego co ja wiem i moge Ci doradzic jaka skrzynie masz zalozyc, to poprostu musisz znac oznaczenia skrzyni i kupic taka sama jesli chcesz sie obyc bez przerobek przy zakladaniu! Podpowiem tylko ze jesli masz skrzynie taka jak ja o oznaczeniu AMC to wrazie czego spokojnie mozesz zalozyc CHE - sa takie same!
A jesli zalezy Ci tak bardzo na wytrzymalosci mozesz sprobowac pokombinowac i zalozyc od GTI 16V mysle ze jest mocniejsza od montowanej w 8V oczywiscie o ile to nie to samo!


POZDRAWIAM!!



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 429 gości