problem z podłączeniem alarmu URZ0222 Help !!!

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Martino81
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 60
Rejestracja: wt lis 29, 2005 12:12
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Post autor: Martino81 » pt lut 23, 2007 00:35

Czy da się to naprawić czy muszę wymienić stacyjkę ? Uszkodzenie jest ewidentne, gdy docisnę kluczyk to zaczyna łączyć po puszczeniu znowu przerywa.
Proponuję wymianę tylko jeżeli uszkodzona będzie tylko kostka pod stacyjką to kup coś lepszego bo tanie zamienniki to shit, w MK2 w ciągu 2 tyg. wymieniałem 3 razy (szkoda nerwów i roboty). Pozdro.



Michal095
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: sob lip 21, 2007 19:52
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Post autor: Michal095 » sob lip 21, 2007 19:57

Witam ! Mam pytanie jak podłączyć czujnik ruchu do tego alarmu wiem że tam są 3 przewody z niego wychodzą jest brązowy plus , jeden podajrze zielony minus a jeden i jeden wyzwolenie jakieś - ten chyba należy podiąć pod centralke alarmu ale nie wiem w które miejsce proszę o pomoc w tej sprawie .

[ Dodano: 23 Lip 2007 15:39 ]
Witam mam taki problem podłączyłem alarm URZ022 do samochodu wszystko niby działa ale jak włańczam samochud i przemieszczam się to miga mi kierunek i słysze jak by alarm coś przełańczał nie wiem o coc w tym chodzi pomocy ! prosze



ticott
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: pt sie 03, 2007 00:13
Lokalizacja: Z.E.W.
Kontakt:

Post autor: ticott » pt sie 03, 2007 10:32

[quote="Michal095"]Witam ! Mam pytanie jak podłączyć czujnik ruchu do tego alarmu wiem że tam są 3 przewody z niego wychodzą jest brązowy plus , jeden podajrze zielony minus a jeden i jeden wyzwolenie jakieś - ten chyba należy podiąć pod centralke alarmu ale nie wiem w które miejsce proszę o pomoc w tej sprawie . [quote]

plus podłączasz na stałe
minus pod alarm
wyzwolenie też pod centralke alarmu
Ostatnio zmieniony pt sie 03, 2007 10:33 przez ticott, łącznie zmieniany 1 raz.


nie to co piękne jest piękne, lecz to co się komu podoba

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 514 gości