brak podświetlenia zegarów oraz deski rozdzielczej

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

kurciol
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: czw maja 10, 2007 23:54
Lokalizacja: Zabrze

brak podświetlenia zegarów oraz deski rozdzielczej

Post autor: kurciol » czw lip 19, 2007 23:47

witam... jak w temacie wyżej mam problem z podświetleniem zegarów oraz deski rozdzielczej. Kiedy włączam światła wszystko dobrze działą przez około minute. Potem gaśnie cała deska... Przypuszczam że wypala się włącznik od świateł, ale słysząłem ze bardzo drogo on kosztuje bo około 450zł. Wiecie może gdzie można taki przełącznik kupić taniej??
Ostatnio zmieniony sob lip 21, 2007 23:18 przez kurciol, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Szosownik
Forum Master
Forum Master
Posty: 1307
Rejestracja: sob lis 25, 2006 23:39
Lokalizacja: Ostrołęka

Post autor: Szosownik » pt lip 20, 2007 08:27

na allegro
kolega z forum sprzedał taki za 100zł



Awatar użytkownika
miś fazi
_
_
Posty: 6627
Rejestracja: ndz cze 11, 2006 13:01
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: brak podświetlenia zaegarów oraz deski rozdzielczej

Post autor: miś fazi » pt lip 20, 2007 12:44

kurciol pisze:witam... jak w temacie wyżej mam problem z podświetleniem zegarów oraz deski rozdzielczej. Kiedy włączam światła wszystko dobrze działą przez około minute. Potem gaśnie cała deska... Przypuszczam że wypala się włącznik od świateł, ale słysząłem ze bardzo drogo on kosztuje bo około 450zł. Wiecie może gdzie można taki przełącznik kupić taniej??
najpierw to kolego zobacz czy nie masz uszkodzonego potencjometru do przyciemniania podświetlenia , a dopiero potem myśl o całym wyłączniku



kurciol
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: czw maja 10, 2007 23:54
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: kurciol » pt lip 20, 2007 23:51

miś fazi pisze:najpierw to kolego zobacz czy nie masz uszkodzonego potencjometru do przyciemniania podświetlenia , a dopiero potem myśl o całym wyłączniku
owszem potencjometr ma wpływ na podświetlenie zegarów. Ale chyba nie na całą reszte podświetlenia włączników

[ Dodano: 20 Lip 2007 23:54 ]
golyl pisze:na allegro mozna kupic od okolo 60zeta z halogenami z tylu ale jak dobrze poszukasz znajdziesz taniej ja swoj kupilem za 29 zeta bez regolacji wysokosci swiatel (przelozylem ze swojego) i wszystko gra
jakbyś mógł zapodałbyś jakieś linki??



Awatar użytkownika
untaztood
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 312
Rejestracja: pn cze 19, 2006 17:04
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: untaztood » sob lip 21, 2007 03:08

kurciol pisze:
owszem potencjometr ma wpływ na podświetlenie zegarów. Ale chyba nie na całą reszte podświetlenia włączników
Jak nie ma, jak ma ;)



kurciol
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: czw maja 10, 2007 23:54
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: kurciol » pn lip 23, 2007 16:38

golyl pisze:mam wlacznik tylko obudowa jest nie zaladna tak to dziala jak nie znajdziesz to pisz
oki dzieki jak coś to na pewno sie odezwe:]



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 276 gości