problem ze swiatłami i co to jest na tym zdjeciu.

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
RuncoR
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 114
Rejestracja: pn cze 18, 2007 19:25
Lokalizacja: Iława
Kontakt:

problem ze swiatłami i co to jest na tym zdjeciu.

Post autor: RuncoR » pt lip 20, 2007 20:28

Witam.

To dopiero mój drugi post i przepraszam jak powtórzę czyjeś pytanie ale opcja "szukaj" mi niestety nie działa.

Pytanie dotyczy elektryki w Golfie II a dokładnie świateł zewnętrzych. Postojowe, krótkie i długie działają bez zarzutu ale problem jest z kierunkowskazami które w ogóle nie działają, światłem wstecznego które zapala się ale przy okazji kierunkowskazy żarzą się no i kontrolki to istna choinka :) świecą się kiedy chcą i które chcą :)

No i wiadomo jak będzie brzmiało pytanie: od czego to może być ?? zapewne coś nie tak z masą ale może ktoś powie mi coś więcej ??
Ostatnio zmieniony ndz lip 22, 2007 17:45 przez RuncoR, łącznie zmieniany 2 razy.



Awatar użytkownika
VwDarek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 525
Rejestracja: pt sie 11, 2006 17:54
Lokalizacja: Włodawa
Kontakt:

Post autor: VwDarek » pt lip 20, 2007 20:33

RuncoR, Hmmm...Moze gdzies cos zwiera?



Awatar użytkownika
RuncoR
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 114
Rejestracja: pn cze 18, 2007 19:25
Lokalizacja: Iława
Kontakt:

Post autor: RuncoR » pt lip 20, 2007 20:38

teraz to mi dałeś do myślenia ... i boje się że zwarcie może być ale na tablicy bezpiecznikowej :/ bo ten Gofer jest w strasztn stanie jeśli chodzi o elektrykę :(


Zapraszam również na stronę Audi Klub Iława = www.Audi.Ilawa.pl

Awatar użytkownika
VwDarek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 525
Rejestracja: pt sie 11, 2006 17:54
Lokalizacja: Włodawa
Kontakt:

Post autor: VwDarek » pt lip 20, 2007 20:41

RuncoR, No i tak sie moze zdarzyc...Ale i przez to trzeba przebrnąć..Moze to nie zwarcie a cos innego... :bigok: Dasz rade :bigok:
Ostatnio zmieniony pt lip 20, 2007 20:42 przez VwDarek, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
RuncoR
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 114
Rejestracja: pn cze 18, 2007 19:25
Lokalizacja: Iława
Kontakt:

Post autor: RuncoR » pt lip 20, 2007 20:45

no w razie czego może jeszcze ktoś podsunie mi jakąś myśl. Czekam z niecierpliwością bo jutro idę to robić :) a nie chce mi się rozkładać całego auta jak to może być jakiś mały problem :)


Zapraszam również na stronę Audi Klub Iława = www.Audi.Ilawa.pl

Awatar użytkownika
VwDarek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 525
Rejestracja: pt sie 11, 2006 17:54
Lokalizacja: Włodawa
Kontakt:

Post autor: VwDarek » pt lip 20, 2007 20:58

RuncoR, A no tak to jest z elektryką...Duzo kabli i nie wiadomo gdzie usterka..Na pewno ktos cos podpowie jeszcze :)



Awatar użytkownika
RuncoR
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 114
Rejestracja: pn cze 18, 2007 19:25
Lokalizacja: Iława
Kontakt:

Post autor: RuncoR » ndz lip 22, 2007 16:35

Nie będę zakładał nowego posta bo nie chcę zaśmiecać forum moimi idiotycznymi pytaniami :) ale skoro mam takowe to je zadam :P CZY KTOŚ WIE CO TO JEST ??( Przepraszam za jakość zdjęć i za ich spore rozmiary. Jutro postaram się podmienić je na lepsze)

Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 23 Lip 2007 22:36 ]
Administratorów proszę o usuniecie posta ponieważ z wszystkim dałem sobie rade a na poście nie ma żadnych ważnych informacji :)



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot], Voofilmase i 294 gości