Rozłącza gaz i benzynę.

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
chosen
Forum Master
Forum Master
Posty: 1266
Rejestracja: czw sty 04, 2007 01:25
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Rozłącza gaz i benzynę.

Post autor: chosen » śr lip 18, 2007 20:11

Otóż problemik pojawił się dzisiaj, jade sobie jade a tu pach, na centralce przełączył mi się na benzyne, po chwili na gaz, i tak 2 razy!!...
Mysle, hmm, zwarcie moze jakies...ALe nic jade dalej, i sie to pare razy powtórzyło, zauwazylem ze najczesciej sie powtarza jak jade ze stałą prędkością, albo nie zawsze. 2x zdarzylo mi sie ze stojąc na skrzyrzowaniu, bez ruchu, samochod poprostu zgasł ....

O co tu chodzi??? Centralka gazu do kitu czy coś innego?


Przejechałem się przed chwilą i zauwazylem ze dzieje się to najczęściej w przedziale 2-2-5 tys obr. a najbardizej juz w okolicach 2,2 tys.

Neiwiem z czym to jest zwiazane, bo jak juz pisalem pare razy mi juz zgasł na swiatłach na małych obrotach, Ale najczesciej w tym przedziale się przełącza bo jak cisne go to nic się nie dzieje ?
Coś z elektroniką czy coś ?
normalnie chyba tak to powinien sie przełączac na gaz jak sie go odpala, ze powyzej 2 tys z benzyny na gaz, a ty odwrotnie... Co jest???
Instalka pierwszej generacji Elpi gaz, ale jest tam jakies niby urządzonko sterujące co z niego wychodzi sporo przewodzików.
Ostatnio zmieniony sob lip 21, 2007 23:49 przez chosen, łącznie zmieniany 2 razy.


Moje mk2 g60
viewtopic.php?f=87&t=402388" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek

Awatar użytkownika
GUPETTO
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 272
Rejestracja: czw lut 10, 2005 20:41
Lokalizacja: LUBLIN CITY
Kontakt:

Post autor: GUPETTO » śr lip 18, 2007 22:44

Moze ktorys z kabelkow sie obluzowal, moze cos zaparatem zaplonowym sie dzieje, ciezko powiedziec, a czy na benzynie cos sie dzieje??.Jak nie, to wal do gazownikow moze problem tkwi w samej regulacji instalacji :bajer:



Awatar użytkownika
chosen
Forum Master
Forum Master
Posty: 1266
Rejestracja: czw sty 04, 2007 01:25
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: chosen » śr lip 18, 2007 23:04

na benzynie nic, regulacja ?? ale czego, skoro all chodzi wporzo, tylko rozłącza... przy pewnych obrotach albo przy stałuym trzymaniu gazu.


Moje mk2 g60
viewtopic.php?f=87&t=402388" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek

Awatar użytkownika
GUPETTO
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 272
Rejestracja: czw lut 10, 2005 20:41
Lokalizacja: LUBLIN CITY
Kontakt:

Post autor: GUPETTO » pt lip 20, 2007 08:18

Chosen udało ci sie cos zrobic ??



Awatar użytkownika
chosen
Forum Master
Forum Master
Posty: 1266
Rejestracja: czw sty 04, 2007 01:25
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: chosen » pt lip 20, 2007 12:04

nikt mi na forum nie powiedzial wkońcu czego mam się czepic, tylko poszlaki. Wiec ja jade dzis do gazowca ...zobaczymy ..


Moje mk2 g60
viewtopic.php?f=87&t=402388" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 463 gości