Problem z przyspieszeniem.

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

gostern
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: pn maja 22, 2006 14:43
Lokalizacja: Warszawa

Problem z przyspieszeniem.

Post autor: gostern » śr lip 18, 2007 10:01

Szanowni !

Po cieżkich przeprawach z moim golfikiem juz prawie doporowadziłem go do porządku.
Niestety musiałem wymienić już dwa razy miskę olejową (po pierwszym razie uważałem ale niestety - polskie drogi..) oraz uszczelkę pod głowcią co nie należało do przyjemnych spraw.

Obecnie mam inny dziwny problem.
Mianowicie (silniczek 1,6 SR) podczas ruszania z ostergo przyśpieszania na 1 lun 2 przy wciśniętym prawie do oporu pedale gazu wsytępuje moment zawachania tak jakby ruszył szybiej potem mała dziura bez przyśpieszenia - jedzie normalnie - i dopiero po 2-3 sekundach przyśpiesza jak powinnien.

Nie mam zupełnie pomysłu co może być powodem.
Niektórzy mówili - złe paliwo. Niezależnie jakie wleje (BP, Shell, Statoil) jest to samo.
Przeczyściełem przepustnicę oraz zmieniłem filtr paliwa i powietrza - cały czas jest to samo.

Jeśli macie jakieś pomysły gdzie jeszcze można poszukać przyczyny do będę wdzięczny.

pozdrawiam
Gosten



gruchol
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 118
Rejestracja: pn gru 11, 2006 14:18
Lokalizacja: Cieszyn/Żory/ Bielsko
Kontakt:

Post autor: gruchol » śr lip 18, 2007 10:15

gostern,
Na poczatek wepnij go gdzies do kompa i zobacz czy nie ma jakis bledow...
Wydje mi sie ze moze padac Ci przeplywka:(


100% syntetyczny olej Royal Purple [url]http://royalparts.pl/5w40/24-royal-purple-5w40-synerlec.html[/url]

gostern
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: pn maja 22, 2006 14:43
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: gostern » śr lip 18, 2007 10:26

Do czego to służy - przeplywka ? Oraz czy wymiana jest bardzo kosztowna ?



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 512 gości