Halogen sie roztopil

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Lukasz_mk2
Forum Master
Forum Master
Posty: 1300
Rejestracja: sob lut 17, 2007 16:47
Lokalizacja: Kraków

Halogen sie roztopil

Post autor: Lukasz_mk2 » wt lip 17, 2007 10:03

Założyłem sobie ostatnio halogeny podpiąłem wszystko jak w poradach pisało i niby wszystko gra. tylko mam małe pytanie, a mianowicie jeden z halogenów miał pęknięcie przy żarówce i podczas włączenia go i świecenia nim koło 10 min plastik się przepalił i odpadł od reszty (tzn gniazdo z żarówką został mi w jednej ręce a halogen ze szkłem i resztą obudowy w drugiej) i tu powstaje pytanie czy te halogeny się tak ostro grzeją czy tylko z moimi jest coś nie tak dodam, że żarówki jakich używam to standard 50W, Halogeny Hella soczewka
Ostatnio zmieniony wt lip 17, 2007 13:41 przez Lukasz_mk2, łącznie zmieniany 2 razy.



Awatar użytkownika
MarcoVW
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 962
Rejestracja: śr lip 06, 2005 21:04
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: MarcoVW » wt lip 17, 2007 10:09

Na ogol to pekaly szkla ale to bylo w halogenach clarach marki Dectane, podczas jazdy w deszczowy dzien z wlaczonymi halogenami dochodzilo do pekniecia szkla przedniego.

To co opisales to z twoim cos jest nie tak.



Awatar użytkownika
Lukasz_mk2
Forum Master
Forum Master
Posty: 1300
Rejestracja: sob lut 17, 2007 16:47
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Lukasz_mk2 » wt lip 17, 2007 10:22

O co mogę sprawdzić i zmienić żeby było jak należy??(inaczej co może być nie tak )


Obrazek

Awatar użytkownika
Zoltecek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 340
Rejestracja: sob lis 19, 2005 14:21
Lokalizacja: Olsztynek/Mrągowo

Post autor: Zoltecek » pt paź 12, 2007 23:39

MarcoVW pisze:Na ogol to pekaly szkla ale to bylo w halogenach clarach marki Dectane, podczas jazdy w deszczowy dzien z wlaczonymi halogenami dochodzilo do pekniecia szkla przedniego.

To co opisales to z twoim cos jest nie tak.
skad masz takie informacje bo zamierzam niedługo kupic cymione kierunki wraz z halogenami i teraz nie wiem czy warto sie w to pakowac


Garett T3 ready to aplication :D

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 139 gości