Co ile wymiana paska rozrządu TDI (115KM)?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

pio76
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 53
Rejestracja: sob kwie 16, 2005 15:48
Lokalizacja: Chełm

Co ile wymiana paska rozrządu TDI (115KM)?

Post autor: pio76 » ndz lip 15, 2007 12:38

Witam, co ile wymienia się pasek rozrządu w VW BORA 1.9 TDI (115KM) pompowtrysk, 2000r. Chodzi mi o pierwsza wymianę od nowości i pozostałe. Bo nie wiem czy był już u mnie wymieniany, czy też nie. Mam najechane 130 000 km i zapalił mi się serwis (za 2700km) Nie wiem czy nie dotyczy on wymiany paska. Czy można jakoś sprawdzić w samochodzie np. w komputerze kiedy był wymieniany pasek? Pozdro



Awatar użytkownika
pszczyna
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2558
Rejestracja: śr lut 08, 2006 21:54
Lokalizacja: Pszczyna .Śląsk
Kontakt:

Post autor: pszczyna » ndz lip 15, 2007 13:11

Ja mam zasadę taką jeżeli kupuję auto z obcych rąk to na dzień dobry idą---- paski/napinacze/rolki/oleje /świece i płyny do wymiany a 130tys to czas już dawno minoł bo co najmniej po 80tys bym wymienił a sprawdzisz to tylko poprzez jego demontaż i kontrole wzrokową chyba ze jest gdzieś informacja zapisana na kartoniku tak jak olej


A tu masz jak zmienić inspekcję
http://vw2.info/vwforum/porady/html/inspekcja.htm
http://www.google.pl/cust...FORID%3A1&hl=pl
Ostatnio zmieniony ndz lip 15, 2007 13:15 przez pszczyna, łącznie zmieniany 1 raz.



aegiss
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 187
Rejestracja: śr cze 14, 2006 09:35
Lokalizacja: Mikołów
Kontakt:

Post autor: aegiss » ndz lip 15, 2007 18:29

Ja mam zasadę taką jeżeli kupuję auto z obcych rąk to na dzień dobry idą---- paski/napinacze/rolki/oleje /świece i płyny do wymiany
taka panuje ogólna zasada - no chyba ze wolisz potem wydac kilka tysiecy w przypadku zerwania paska(lepiej powymieniac wszystko i miec święty spokój)


Nie pytaj próżno,bo nikt sie nie dowie.Jaki nam koniec szykują bogowie.

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 292 gości