jak wymienić olej od wspomagania?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

lovelos
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 176
Rejestracja: pn wrz 11, 2006 20:34
Lokalizacja: Józefów
Kontakt:

jak wymienić olej od wspomagania?

Post autor: lovelos » czw lip 12, 2007 13:23

koledzy tak jak w temacie jak sie do tego zabrać prosze o w miarą szybką odpowiedz :pub:
plusy czekają;p

PS. Do Adminów tego forum, mogli byście coś zrobić z tą wyszukiwarką trzeba kilo soli zjeśc by coś tam znaleść "Tragdia" po wpisaniu wyrazu wyskakuja miliony tematów które nawet nie zawierają słowa wpisanego w wyszukiwarce, jeszcze raz napisze TRAGEDIA



Awatar użytkownika
Golfiarz217
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 203
Rejestracja: śr mar 28, 2007 10:38
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Golfiarz217 » czw lip 12, 2007 13:46

To znaczy tak ja wymieniałem u siebie bo miałem troche syf w zbiorniku jak masz zbiorniczek od wspomagania to na dole jest wężyk wystarczy go odkręcic spuścić zawartośc zbiornika i zalać nowym.Ja robiłem w ten sposób też nie weim czy dobrze ale wszystko działą OK . Oczywiście trzeba pamiętac jaki kolor oleju do wspomogania .PZDR


MK2 1.6 D , 87r był....
MK3 1.8+LPG , 92r był....
Audi 80 B4 2.0 91r była....
MK4 1.4 16v 98r. jest...

Przemo86
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 725
Rejestracja: czw lis 10, 2005 00:02
Lokalizacja: Aleja Zasłużonych...
Kontakt:

Post autor: Przemo86 » czw lip 12, 2007 18:32

proszę :

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t= ... na+p%B3ynu

:bigok:


-Można się dobrze bawić na imprezie bez alkoholu, prawda ?
-Nie wiem, nie byłem...

Moje MK2

Awatar użytkownika
Maćkooo
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2032
Rejestracja: pn cze 25, 2007 11:39
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Post autor: Maćkooo » czw lip 12, 2007 22:32

Witam
Nie wymienialem oleju(znaczy sie plyny od wsp.) nigdy ale ostatnio natknałem sie przy-padkowo dodam na korek spustowy . Znajduje sie jak wejdziesz pod auto to przy lewym kole jest taka podłuznica od lewego do prawego kola czarna . Wyglada jak rura srednicy okk 2-3 cm. Nie daje głowy uciac ze to korek spustowy ale na 90% to jest to. Kiedys myslalem wlasnie jak sie spuszcza plyn i juz wiem. Aha uwazaj bo niestety korek jest na imbus 17mm( kawał lujasa) , wiec potrzebujesz solidnego imbusa i troche szczescia bo te sruby lubia trzymaccc!!!. Aha ja mam golfa 2 .


Pomagają Tobie , pomagaj innym - pisz jak rozwiązałeś swój problem.
Zawsze do przodu :D

http://pl.youtube.com/watch?v=eT0MHN827hs&feature=related

Awatar użytkownika
Egon PŃ
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 452
Rejestracja: czw lis 25, 2004 11:35
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Egon PŃ » pt lip 13, 2007 13:35

Dziś sie pytałem mechanika (ktory ma nie małą wiedze i jest polecany przez wiele osób)jak wymienic płyn bo mam juz bardzo ciemny, a on mi powiedział zebym lepiej nie wymieniał.
Dlatego ze jak wymienie na nowy to istnieje prawdopodobieństwo że sie coś rozstrzelni i zaraz mi padnie maglownica albo pompa. Lepiej jezdzic na tym plynie az do konca i tylko dolewać jesli jest taka potrzeba.



Jacek Szoblik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: pt sty 26, 2007 15:01
Lokalizacja: CHORZóW
Kontakt:

Re: jak wymienić olej od wspomagania?

Post autor: Jacek Szoblik » pt lip 13, 2007 17:12

lovelos pisze:koledzy tak jak w temacie jak sie do tego zabrać prosze o w miarą szybką odpowiedz :pub:
plusy czekają;p

PS. Do Adminów tego forum, mogli byście coś zrobić z tą wyszukiwarką trzeba kilo soli zjeśc by coś tam znaleść "Tragdia" po wpisaniu wyrazu wyskakuja miliony tematów które nawet nie zawierają słowa wpisanego w wyszukiwarce, jeszcze raz napisze TRAGEDIA
W SPOMAGANIU OLEJU SIE NIE WYMIENIA.pozdrawiam



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 306 gości