Klimatyzacja poraz wtóry - sprężarka, elektromagnes

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

ympans
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 84
Rejestracja: sob maja 05, 2007 23:41
Lokalizacja: Śmieszkowo
Kontakt:

Post autor: ympans » wt cze 12, 2007 14:12

Tylko niby jak ten nie dziala to jakis inny przejmuje jego rolę G17 jakiś... zobaczymy jutro przyjdzie nagrzewnica i będziemy rozbierać kokpit...

[ Dodano: 12 Cze 2007 14:16 ]
ponoc mieli przypadek polo z 2002 roku gdzie wlasnie wymiana czujnika g89 pozwolila zalaczac klime... oby bylo tak w moim przypadku...

[ Dodano: 12 Cze 2007 14:35 ]
wiecie czy ma to szanse pomóc?


<niedozwolony podpis>

Awatar użytkownika
Amanda
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 463
Rejestracja: pn gru 06, 2004 13:03
Lokalizacja: Płd. wlkp
Kontakt:

Post autor: Amanda » śr cze 13, 2007 08:00

ympans pisze:Tylko niby jak ten nie dziala to jakis inny przejmuje jego rolę G17 jakiś...
Eeee..., jak może przejąć rolę jednego czujnika inny?
No chyba że jest to wahadłowiec gdzie układy sa kilkakrotnie zdublowane :grin:


był Passat B3 Variant GT 1.8/ABS 1992 + LPG/Zavoli/BingoM
jest Audi A6 C5 2.4+LPG

Awatar użytkownika
tmk
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 113
Rejestracja: śr lut 28, 2007 19:19
Lokalizacja: to wiesz?

Post autor: tmk » śr cze 13, 2007 09:23

ympans pisze:prawda to ze jesli jakis czujnik albo silniczek nie trybi wedlug klimatronica to klima sie nie załączy ?
Silnik nie ma na to wpływu, ale czujnik raczej na pewno.
W moim przypadku było tak, że miałem 2 błędy: silniki V68 i V85. V85 udało się rozruszać bo tylko na grzanie był ustawiony. V68 działa ale klimatronik nie jest w stanie zbadać jego maksymalnych momentów wychylenia i wali błędem a klima chłodzi.



ympans
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 84
Rejestracja: sob maja 05, 2007 23:41
Lokalizacja: Śmieszkowo
Kontakt:

Post autor: ympans » czw lip 12, 2007 21:37

no to ja sie dopisuje troche pojeździłem po warsztatach i sie dowiedzialem z reszta sam doswiadczylem ze jak klima jest podlaczona na krótko przy preostacie albo przy panelu (kabelek odpowiedzialny za sterowanie wentylatorami i sprzeglem sprezarki) to klima chłodzi az miło (tylko to jest poza panelem), problem w tym ze panel rowniez wymienilem i wyglada on na dobry... Vag pokazywal ze walniety czujnik f129 - kupilem takze nowy z serwisu, klima nabita, szczelnosc sprawdzona majstry powiedzieli ze mam czekac az zalatwia plyte z oprogramowaniem do kasowania błedow. teraz moje pytanie... czy do tego potrzebne jest jakies specjalne oprogramowanie, zeby to skasowac ? Prosze o odpowiedz bo juz troche ise nameczylem z tym wszystkim i na prawde brak sil i opcji na jakiekolwiek pomyslne rozwiazanie problemu, panel raczej sprawny... nie mam pojecia co moze byc...


<niedozwolony podpis>

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 346 gości