2.0 nie chce zapalić

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
pusty
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 430
Rejestracja: pt sie 25, 2006 23:31
Lokalizacja: Kutno / Łódź i na odwrót
Kontakt:

2.0 nie chce zapalić

Post autor: pusty » pn lip 09, 2007 22:28

samochód mi zgasł i nie mogłem go już odpalić, odrazu wziąłem się i szukałem problemu , sprawdziłęm czy jest iskra i była no to sprawdzałem dopływ paliwa i niestety pompka nie podawała paliwa. Jest w kablu za słabe napięcie, jak podłącze żarówke pod kable od pompki to ledwo się żarzą a jak pompke na krótko to chodzi jak szalona!! gdy włoże pompke i podłącze ją prądem z lampy to paliwa dochodzi do silnika z odpowietrznika po odkręceniu wylatuje ale nie zapala. jedna rzecz któa mnie dziwi to taka że po tak długiej próbie odpalenia świece śa suchutkie, normalnie powinny być czarne i mokre a tu jest wręcz odwrotnie!! Co to może być, proszę o pomoc, bo będe musiał zaprowadzić samochód do serwisu i pewnie grubo im posypac :(
Ostatnio zmieniony pn lip 09, 2007 23:06 przez pusty, łącznie zmieniany 1 raz.



KONDZIO222
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 323
Rejestracja: pn gru 11, 2006 19:11
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: KONDZIO222 » wt lip 10, 2007 09:05

Ja bym zmierzył ciśnienie na pompie :-k ale samemu tego nie zrobisz robią to chyba wyspecjalizowane zakłady,ale nie jestem pewien na 100% mój ojciec też przedwczoraj stwierdził nie domagania pompy paliwa w BMW.


Było MK II GTI jest A6 quattro TDI

zoso8894
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 395
Rejestracja: czw gru 21, 2006 18:05
Lokalizacja: wwa

Post autor: zoso8894 » wt lip 10, 2007 11:28

oj chyba to problem gdzie indziej , jak podasz na krótko napiecie do pompy i chodzi
to bardzo mało prawdopodobne zeby paliwo nie dochodzilo tak zeby nie zapalił.
Może nie mieć mocy podczas jazdy ale powinien zapalić jesli pompa cokolwiek daje ciśnienia.
Ostatnio zmieniony wt lip 10, 2007 11:30 przez zoso8894, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
pusty
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 430
Rejestracja: pt sie 25, 2006 23:31
Lokalizacja: Kutno / Łódź i na odwrót
Kontakt:

Post autor: pusty » śr lip 11, 2007 19:00

Dzięki chłopaki za pomoc ale jednak nie trafiliście z odpowiedzią jak się okazało to przekażnik był walnięty i szło za słabe napięcie na pompe



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 359 gości