Problem a ABSem, konrolka swieci

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

MaciejW
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 350
Rejestracja: ndz kwie 17, 2005 11:57
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Problem a ABSem, konrolka swieci

Post autor: MaciejW » sob lip 07, 2007 15:58

Panowie nagle kontrolka od ABSu zaczelo mi swiecic i niedziala tzn kola sie blokują ,co moze byc przyczyną co sprawdzic pierwsze ,jestem zileony od czego zacząc,pomozcie

ok sorry uzylem szukajki i duzo tego tylko nie wiem co tu robic
Ostatnio zmieniony sob lip 07, 2007 17:34 przez MaciejW, łącznie zmieniany 2 razy.



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » sob lip 07, 2007 16:39

Zmierzyć opór na wtyczkach wszystkich czujników ABS, z przodu wtyczki sa przy kołach, z tyłu pod kanapą chyba. 1-1,3 koma ma mieć każdy. Reztę diagnosuje się komputerowo, po sprawdzeniu bezpieczników oczywiście


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

MaciejW
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 350
Rejestracja: ndz kwie 17, 2005 11:57
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: MaciejW » sob lip 07, 2007 21:27

Paweł Marek pisze:Zmierzyć opór na wtyczkach wszystkich czujników ABS, z przodu wtyczki sa przy kołach, z tyłu pod kanapą chyba. 1-1,3 koma ma mieć każdy. Reztę diagnosuje się komputerowo, po sprawdzeniu bezpieczników oczywiście
zrobilem tak jak pisales okazalo sie ze czujnik w z przodu wogule nie pokazuje,wponiedzialek jade po nowy wiec mam nadzieje ze bedzie ok ,dzieki



Awatar użytkownika
LISPLUS
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 77
Rejestracja: pt cze 15, 2007 00:09
Lokalizacja: Biskupiec / Olsztyn Przebieg: 199.000km
Kontakt:

Post autor: LISPLUS » sob lip 07, 2007 21:42

No ja niedawno tez zmieniałem czujnik. Doradze tylko zebys kupił nowy. Bo na szrocie chcieli odemnie prawie tyle za ile kupiłem w sklepie nowy :)


VW The Power of Dream :)

MaciejW
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 350
Rejestracja: ndz kwie 17, 2005 11:57
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Post autor: MaciejW » sob lip 07, 2007 21:46

LISPLUS pisze:No ja niedawno tez zmieniałem czujnik. Doradze tylko zebys kupił nowy. Bo na szrocie chcieli odemnie prawie tyle za ile kupiłem w sklepie nowy :)
No wlasnie moze ktos napisac ile takie kosztuje czy lepiej nowy w sklepie czy uzywany ??



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 286 gości