Pytanie o wtryskiwacz MK3 1.9 TDI

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

LOrd
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 114
Rejestracja: czw lut 24, 2005 22:20
Lokalizacja: CK

Pytanie o wtryskiwacz MK3 1.9 TDI

Post autor: LOrd » ndz maja 15, 2005 15:39

Witam musze zmienic sterujący wtryskiwacz paliwa i mam takie pytanie:
Na końcu numeru VW (028 130 201) jest jeszcze litera " J " i czy ktoś z was wie, czy np wtryskiwacz o tych samych numerach a innej ostatniej literze np " H " bedzie pasował i czy autko bedzie chodzić bez problemu.
Pozdrawiam


So run in, grab the money, later on, you and I can flow...

Awatar użytkownika
sps5
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: czw mar 03, 2005 10:23
Lokalizacja: KLUCZBORK
Kontakt:

odpowiedz

Post autor: sps5 » pn maja 16, 2005 10:29

Wutam z tego co ja się orientowałem to literka na końcu numeru jest oznaczeniem wtyczki, ponoc da się to zamienić ze starą no ale bo ja wiem... ja swój kupiłem nowy dałem z założeniem i sprawdzeniem 920 pln i mam spokój pozdro!



jarek65w
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 104
Rejestracja: pt lis 12, 2004 23:06
Lokalizacja: Łódż

Post autor: jarek65w » pn maja 16, 2005 18:47

O boziu jak dobrze miec dostep do tańszych części.LOrd napisz dlaczego ta wymiana, co było nie tak i jakie objawy.Może nam sie to przyda bo koszty straszą.pozdro :pub:



LOrd
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 114
Rejestracja: czw lut 24, 2005 22:20
Lokalizacja: CK

Post autor: LOrd » pn maja 16, 2005 19:15

Musze zmienić bo padl czujnik w tym wtryskiwaczu i samochodzik jest cienki jak barszcz, moc spadła gdzies o 35%, a chce sie w tym tygodniu juz z tym uporać. Moge mieć taki wtryskiwacz używany za 250pln, czy to jest dobra cena?? W ASO krzykneli 950 PeeLeNów :/


So run in, grab the money, later on, you and I can flow...

jarek65w
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 104
Rejestracja: pt lis 12, 2004 23:06
Lokalizacja: Łódż

Post autor: jarek65w » pn maja 16, 2005 19:53

Nie wiem czy to dobra cena(dla siebie mogę miec za 400 nowy).Takie coś wyjdzie na VAG- czy sam to czujesz,bo niedługo mam 1Z a mi się coś wydaje że na 1/2 to jest cienki. Od 3 zaczyna ciągnąć a niestety nie mam porównania żadnego .POZDRO :bajer:



LOrd
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 114
Rejestracja: czw lut 24, 2005 22:20
Lokalizacja: CK

Post autor: LOrd » pn maja 16, 2005 20:02

jarek65w pisze:Nie wiem czy to dobra cena(dla siebie mogę miec za 400 nowy).Takie coś wyjdzie na VAG- czy sam to czujesz,bo niedługo mam 1Z a mi się coś wydaje że na 1/2 to jest cienki. Od 3 zaczyna ciągnąć a niestety nie mam porównania żadnego .POZDRO :bajer:
A dałbys rade załatwic drugi za tą samą cene?? Bo nie wiem czy sie oplaca kupywac uzywany bo w sumie moze pasc tak samo jak ten co mam, a nowy to nowy.


So run in, grab the money, later on, you and I can flow...

jarek65w
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 104
Rejestracja: pt lis 12, 2004 23:06
Lokalizacja: Łódż

Post autor: jarek65w » pn maja 16, 2005 20:08

LOrd sorki ale ta cena to tylko dla mnie.Bo trochę z tym załatwiania, kasę muszę dac z góry i troszkę poczekać.A jak się rozmyślisz to ja z nim zostaję,a niestety kaski u mnie nie za wiele.pozdro



Awatar użytkownika
sps5
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: czw mar 03, 2005 10:23
Lokalizacja: KLUCZBORK
Kontakt:

Post autor: sps5 » wt maja 17, 2005 07:15

jarek65w pisze:O boziu jak dobrze miec dostep do tańszych części.LOrd napisz dlaczego ta wymiana, co było nie tak i jakie objawy.Może nam sie to przyda bo koszty straszą.pozdro :pub:
Witam!

Napisze tylko tyle że te czujniki są dostępne "nowe" tzn nie używane ale często się zdaża że są one z tzw odrzutu, (nie znam się na tym szczególnie ale znajomy mechanik który zalatwia takie rzeczy w ten sposob sie wypowiadal a skoro nie chcial na mnie zarobic i sam mi radzil kupno nowego to cos w tym musi byc, chyba??) ja postanowiłem nie ryzykować i kupić nowych juz nigdy więcej żadnych uzywek ale wiadomo wybór należy już do każdego z nas z osobna.

Pozdro!



LOrd
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 114
Rejestracja: czw lut 24, 2005 22:20
Lokalizacja: CK

Post autor: LOrd » wt maja 17, 2005 16:45

sps5 pisze:
jarek65w pisze:O boziu jak dobrze miec dostep do tańszych części.LOrd napisz dlaczego ta wymiana, co było nie tak i jakie objawy.Może nam sie to przyda bo koszty straszą.pozdro :pub:
Witam!

Napisze tylko tyle że te czujniki są dostępne "nowe" tzn nie używane ale często się zdaża że są one z tzw odrzutu, (nie znam się na tym szczególnie ale znajomy mechanik który zalatwia takie rzeczy w ten sposob sie wypowiadal a skoro nie chcial na mnie zarobic i sam mi radzil kupno nowego to cos w tym musi byc, chyba??) ja postanowiłem nie ryzykować i kupić nowych juz nigdy więcej żadnych uzywek ale wiadomo wybór należy już do każdego z nas z osobna.

Pozdro!
Zgadzam sie z toba , ale nie dysponuje w tej chwili kasa rzędu 1000pln, wiec musze sobie radzic :niewiem:


So run in, grab the money, later on, you and I can flow...

jarek65w
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 104
Rejestracja: pt lis 12, 2004 23:06
Lokalizacja: Łódż

Post autor: jarek65w » wt maja 17, 2005 19:23

No panowie ja nie piszę o żadnej padlince.Jestem pracownikiem Boscha i piszę o częściach nowych prosto z katalogu 0 432 193 829/830.Poszukaj LOrd może u ciebie gdzieś jest b/s/h i dogadaj się z pracownikiem.pozdro



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 213 gości