Cos dziwnie przymulony na niskich obrotach

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
kristo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 344
Rejestracja: czw lut 09, 2006 10:19
Lokalizacja: Pasłęk

Post autor: kristo » czw lip 05, 2007 14:48

gixy pisze: czyli??:)
Czyli jak w życiu.



sir kriss
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: czw lip 05, 2007 13:34
Lokalizacja: mysłowice

witam

Post autor: sir kriss » czw lip 05, 2007 15:15

z zupełnie innej beczki!!! mam kłopoty z zapalaniem!!! nie ma jak gdyby kontaktu z rozrusznikiem!! przekręcam kluczyk i cisza panuje!1 jest tylko lekkie cykniecie stacyjki wiec podejrzewalem rozrusznik lecz byl on w naprawie (wymiana szczotek i automatu-koszt 150 pln) pojezdzilem jeden dzien i znow to samo!!!czy ktoś wie jaka może być tego przyczyna???jest to golf 84 rocznik (gaznik) przerobiony na gaz


sir kriss

gixy
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 170
Rejestracja: pt paź 20, 2006 23:57
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

Post autor: gixy » wt lip 24, 2007 00:02

no niestety nie wiem co mogłbym Ci podpowiedziec, natomiast jesli chodzi o mnie to panowie dziekuje- problem rozwiazany- co było przyczyna?- tak jak sugerowaliscie- trzeba było ustawic dobrze zapłon(zrobic jego korekte)-baaardzo ciezko było go w ogole ruszyc, ale ostatecznie udało sie i teraz jest tak jak powinno byc- wiec swoj temat uwazam za zamkniety i oczywiscie nagrody-teraz tylko trzeba pomoc koledze w jego problemie z ta cisza po przekreceniu kluczyka

Dzieki!!!!!!!!


kto pyta jest głupcem przez pięć minut, kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie

lambert86
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 365
Rejestracja: czw sie 02, 2007 22:13
Lokalizacja: pOOlandia :)

Post autor: lambert86 » pt lut 06, 2009 13:36

to ja się podepne do tematu o przymuleniu na niskich obrotach .. a mianowice chodzi mi o taką rzecz .. jak rusze i wrzuce dwójke przy 2000 tys. obrotow to do 3000 tys. jak mu dość mocno wcisne gazu to jest hmm tak jakby sie zawiesił <lol> znaczy sie czuje ze silnik dostaje obroty ale tak jakby cos go hamowało a po chwili dostaje strzala i wciska mnie w fotel :crazy: nie mam pojecia co sie dzieje :/
czy lapie jakies lewe powietrze ? czy coo :/



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 196 gości