Wygluszenie wnetrza

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

KaBatEk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: pt cze 29, 2007 19:22
Lokalizacja: Mońki
Kontakt:

Wygluszenie wnetrza

Post autor: KaBatEk » wt lip 03, 2007 14:26

Czy moze ktos juz robil kompleksowe wygłuszenie srodka auta ? chodzi mi o miejsca na ktore najbardziej wzrucic uwage mam wyjete wszytko w srodku gola blacha wyspawuje rdze itd i mam zamiar do tego na koniec wygluszyc ?? prosze o jakie kolwiek wskazowki jaki maty ? itd
Ostatnio zmieniony wt lip 03, 2007 14:27 przez KaBatEk, łącznie zmieniany 1 raz.



greg

Post autor: greg » wt lip 03, 2007 15:45

sorry ze powiem jak inni - poszukaj bo już było - ostatnio np tak http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=1210937#1210937



Awatar użytkownika
korsarz
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 116
Rejestracja: pt lis 25, 2005 22:02
Lokalizacja: Frampol
Kontakt:

Post autor: korsarz » wt lip 03, 2007 19:02

jakis zcas temu ja to robiłem, kupiłem na allegro maty bitu ale efekt po nich nie za bardzo. Jednym słowem szkoda kassy. Czytałem na jakiejs innej stronie ze jest jakas taka mata z filcem rozwijana w rolkach ponoc on najlepsza a metr na 30 cm koszt jkaies 300 pln. U mnei nie wiele to dało, wkrotce rozbieram to jeszcze raz i zaczne od nowa czyms lepszym, nie zapomnij oczywiscie o wszystkich nowych zapinkach to podstawa. nie wiem tylko jak sie zając komorą od silnika, na demonarzu deski za bardzo sie nie znam, wiec ztym moze byc problemos.



greg

Post autor: greg » wt lip 03, 2007 20:45

korsarz pisze:Czytałem na jakiejs innej stronie ze jest jakas taka mata z filcem rozwijana w rolkach ponoc on najlepsza a metr na 30 cm koszt jkaies 300 pln
ja kupowałem taką około 1metra na 1 metr - i koszt był niewelki



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 386 gości