zablokowała mi się skrzynia biegów, po włączeniu wstecznego

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

shogun727
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: czw cze 14, 2007 23:02
Lokalizacja: opolskie

zablokowała mi się skrzynia biegów, po włączeniu wstecznego

Post autor: shogun727 » ndz lip 01, 2007 16:44

zablokowała mi się skrzynia biegów, po włączeniu wstecznego niemożna go wybić i nie wiem czy muszę rozkręcać skrzynie czy jest jakiś inny sposób, ponoć trzeba odkręcić boczną pokrywę i tam jest ośka od wstecznego którą trzeba przestawić na chama , nie wiem jak jest w golfie bo tego jeszcze nie robiłem, czy ktoś mógłby mi pomóc? :kupa:


SH727

Awatar użytkownika
marepako
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 187
Rejestracja: pt sie 12, 2005 17:52
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: marepako » ndz lip 01, 2007 18:08

wejdz pod auto i zobacz czy nie masz wcisnietego okraglego kapselka- wielkosc 2zl,5zl;metalowy. jesli jest wcisniety to z czystym sumieniem mozesz odkrecic i rozkrecic skrzynie nie kombinujac nic z walkami itp bo i tak nawet jak wyrzucisz wsteczny to nie bedziesz go pozniej mial.jesli tam jest wszystko ok to popatrz nha caly mechanizm czy nigdzie nie ma duzego luzu i czy cos go wlasnie przez luz nie zaklinowalo
Ostatnio zmieniony ndz lip 01, 2007 18:12 przez marepako, łącznie zmieniany 1 raz.


One Man Crew

Awatar użytkownika
Maćkooo
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2032
Rejestracja: pn cze 25, 2007 11:39
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Post autor: Maćkooo » pn lip 02, 2007 14:45

Witam
Ja to bym luknał przy silniku czy któras zaslepka gdzies nie wyskoczyła albo sie nie zaklinoiwała. Poruszaj zobacz czy wszystko w tym tejonie jest ok. Ciut na lewo od tych przerzutek jest taka rurka metalowa moglo ronie dobrze cos tam przeskoczyc . Spradz zadna filozofia czy wszystko wyglada gut. Pomacaj poruszaj i bedziesz wiedzial czy cos nie strzelilo albo nie wyskoczyło. A co do gzrebania od srodka auta to jeszze nie probowalem ale ja bym obstawial raczej cos na zewnatrz.
:DD


Pomagają Tobie , pomagaj innym - pisz jak rozwiązałeś swój problem.
Zawsze do przodu :D

http://pl.youtube.com/watch?v=eT0MHN827hs&feature=related

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 82 gości