problem z wstecznym ??

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
tucha007
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: sob maja 14, 2005 20:33
Lokalizacja: Wrocław

problem z wstecznym ??

Post autor: tucha007 » sob maja 14, 2005 23:05

WiTam tu obecnych i mam nadzieje ze mi udzieli ktos porady. Jestem kobieta.. interesuje sie samochodami ale nie az w tym stopniu zeby dojsc do tego co sie dzieje z moim car. Otóż dokonałam zakupy VW golf IV 5-biegowa skrzynia biegow i to wlasnie z nia mam ostatnio powazne dosc problemy. Pprobem dotyczy wstecznego, po wrzuceniu go JADE DO PRZODU, bawiło mnie to, ale do czasu. Na poczatku bylo wszystko ok, 2-ka nie chciala wskakiwac, zdarzalo sie tez tak, ze ruszałam z 3 :o nielogiczne... ale jednak realne. podejrzewam ze moze tu chodzic o poduszki.Ale ja, KOBIETA moge byc w bledzie. pozdrawiam :)



Awatar użytkownika
KAJOJ
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 285
Rejestracja: pn kwie 11, 2005 14:36
Lokalizacja: WAWA-TARGÓWEK
Kontakt:

Post autor: KAJOJ » sob maja 14, 2005 23:52

Witaj
ja tez sie interesuje samochodami ale tez nie do tego stopnia zeby wiedziec o co jak pomoc ale mam dwie rady
1. moze troche zlosliwa ale juz mnie powoli zaczyna denerwowac jak ludzi pisza w nie swoim jezyku pojedyncze slowka typu "interesuje sie samochodami ale nie az w tym stopniu zeby dojsc do tego co sie dzieje z moim car". Sorry ale musialem to napisac bo juz nie moge z tym wytrzymac, mamy naprawdy ładny jezyk, wystarczylo napisac samochodem, autem.
2. a druga to taka ze jezeli kupilas nowiutki samochod i zauwazylas teraz ze cos jest nie tak to odrazu zasuwaj do serwisu lub dealera, przeciez jakas gwarancje ma, i jezeli cos jest nie tak i nowa furka robi takie problemy ze na dobra sprawe uniemozliwia jazde to jako szanujacy sie sprzedawca powinni od reki za darmoche zrobic.

Mam nadzieje ze sie jakos nie obrazisz za to moje pouczenie ale warto naprawde zwrocic na to uwage, to nie wyglada ladnie

ehhh koniec tych moich wywodow :helm:


[url=http://www.imageshack.us/][img]http://img96.imageshack.us/img96/7133/sig4iv1250x1064hs.jpg[/img][/url]

Awatar użytkownika
Red Spider
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 100
Rejestracja: ndz kwie 10, 2005 09:59
Lokalizacja: Bialystok

Post autor: Red Spider » ndz maja 15, 2005 00:08

skoro jestes kobieta i nie interesujesz się za tak swoim "car" to i tak nic ci nie pomoze nasza odpowiedz bo prawdopodobnie pojedziesz do mechanika a ten o ile sie bedzie bardziej interesowal "car" bedzie wiedzial jak pomoc twemu "car"

:satan: :satan: :satan:



Awatar użytkownika
tucha007
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: sob maja 14, 2005 20:33
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: tucha007 » ndz maja 15, 2005 00:09

wszystko ladnie pieknie napisane... ale ja nie widze nic w tym zlego typu "car"- to pierwsze, a po 2-gie to juz po gwarancji a forum chyba jest po to zeby skonsultowac sie z ludzmi ktorzy moze maja podobe problemy jak moj :). Czy nie warto najpierw poczytac uwag ludzi ? moze czegos doradza... ja sie poprostu zapytalam co to moze byc. Chyba rzecza normalna jest to ze do serwisu sie udam, tudzież mechanika. Samochod sprowadzony, juz po gwarancji, niestety. Ale czy nie po to jest forum?



Awatar użytkownika
tucha007
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: sob maja 14, 2005 20:33
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: tucha007 » ndz maja 15, 2005 00:11

Red Spider pisze:skoro jestes kobieta i nie interesujesz się za tak swoim "car" to i tak nic ci nie pomoze nasza odpowiedz bo prawdopodobnie pojedziesz do mechanika a ten o ile sie bedzie bardziej interesowal "car" bedzie wiedzial jak pomoc twemu "car"

:satan: :satan: :satan:

ALE SIE CZEGOS NAUCZE !!nie sadzisz ??



Awatar użytkownika
tucha007
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: sob maja 14, 2005 20:33
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: tucha007 » ndz maja 15, 2005 00:16

wszystko ladnie pieknie napisane... ale ja nie widze nic w tym zlego typu "car"- to pierwsze, a po 2-gie to juz po gwarancji a forum chyba jest po to zeby skonsultowac sie z ludzmi ktorzy moze maja podobe problemy jak moj :). Czy nie warto najpierw poczytac uwag ludzi ? moze czegos doradza... ja sie poprostu zapytalam co to moze byc. Chyba rzecza normalna jest to ze do serwisu sie udam, tudzież mechanika. Samochod sprowadzony, juz po gwarancji, niestety. Ale czy nie po to jest forum?



Awatar użytkownika
KAJOJ
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 285
Rejestracja: pn kwie 11, 2005 14:36
Lokalizacja: WAWA-TARGÓWEK
Kontakt:

Post autor: KAJOJ » ndz maja 15, 2005 00:31

tucha007 pisze:wszystko ladnie pieknie napisane... ale ja nie widze nic w tym zlego typu "car"- to pierwsze, a po 2-gie to juz po gwarancji a forum chyba jest po to zeby skonsultowac sie z ludzmi ktorzy moze maja podobe problemy jak moj :). Czy nie warto najpierw poczytac uwag ludzi ? moze czegos doradza... ja sie poprostu zapytalam co to moze byc. Chyba rzecza normalna jest to ze do serwisu sie udam, tudzież mechanika. Samochod sprowadzony, juz po gwarancji, niestety. Ale czy nie po to jest forum?
Nie chodzi tu o samo slowko car. Slowo jak slowo ale wtracone tak w nasz jezyk naprawde nie wyglada ladnie. Jak by to brzmialo jak bys mowila np " Ide wyprowadzic na spacer swojego DOG" No ale niewazne, ja naprawde nie chcialem sie czepiac tylko wedlug mnie to nie ladni wyglada a tym bardziej brzmi.

A co do Golfa to jezeli nie maszgwarancji no to pewno musisz sie liczyc z kosztami :( A forum faktycznie jest do tego zeby pomagac ale ja od razu napisalem ze az tak bardzo sie nie orientuje ale pozwolilwem sobie napisac swoje zdanie. :)


[url=http://www.imageshack.us/][img]http://img96.imageshack.us/img96/7133/sig4iv1250x1064hs.jpg[/img][/url]

Awatar użytkownika
tucha007
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: sob maja 14, 2005 20:33
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: tucha007 » ndz maja 15, 2005 00:41

KAJOJ pisze:
tucha007 pisze:wszystko ladnie pieknie napisane... ale ja nie widze nic w tym zlego typu "car"- to pierwsze, a po 2-gie to juz po gwarancji a forum chyba jest po to zeby skonsultowac sie z ludzmi ktorzy moze maja podobe problemy jak moj :). Czy nie warto najpierw poczytac uwag ludzi ? moze czegos doradza... ja sie poprostu zapytalam co to moze byc. Chyba rzecza normalna jest to ze do serwisu sie udam, tudzież mechanika. Samochod sprowadzony, juz po gwarancji, niestety. Ale czy nie po to jest forum?
Nie chodzi tu o samo slowko car. Slowo jak slowo ale wtracone tak w nasz jezyk naprawde nie wyglada ladnie. Jak by to brzmialo jak bys mowila np " Ide wyprowadzic na spacer swojego DOG" No ale niewazne, ja naprawde nie chcialem sie czepiac tylko wedlug mnie to nie ladni wyglada a tym bardziej brzmi.

A co do Golfa to jezeli nie maszgwarancji no to pewno musisz sie liczyc z kosztami :( A forum faktycznie jest do tego zeby pomagac ale ja od razu napisalem ze az tak bardzo sie nie orientuje ale pozwolilwem sobie napisac swoje zdanie. :)
Wybacz za ten nietakt, ale to naprawde z rozpędu... :) wplatuje angielskie slowa bardzo czesto w nasz ojczysty jezyk, ale mam powod.
ale czy o to tu chodzi... chcialam sie doksztalcic o VW bo w sumie mnie to ciekawi. A tu sie zaskoczylam... bo jestem poprostu kobietą :] "I tak pojedziesz do mechanika samochodowego, wiec po co Ci to wiedziec...."

Kobieta :]



Awatar użytkownika
KAJOJ
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 285
Rejestracja: pn kwie 11, 2005 14:36
Lokalizacja: WAWA-TARGÓWEK
Kontakt:

Post autor: KAJOJ » ndz maja 15, 2005 00:54

sluchaj ja nie mialem zlych zamiarow piszac o tym "car" :) mialem tylko nadzieje ze moze jedna osoba (bo jest ich w internecie masaaa) zauwazy ze to nei wyglada ladnie, nie che wiedziec jak sie to slyszy. wiesz ja nie jestem starym zgredem , zeby narzekac, mam 22 lata tez uzywam roznych slow ale to mnie strasznie razi.

Jeszcze raz wracajac do twojego problemu: Na razie sie wypowiedzieli tu ludzie(wlacznie ze mna) ktorzy nie dokonca za potrafia ci pomoc. Ale tak wlasciwie jakiej porady potrzebujesz??: Co masz zrobic?? czy co to moze byc zeby w razie co mechanik ci kitu nie wcisnal?? Zajrzyj tu jutro, czy pojutrze mam nadzieje ze koledzy i kolezanki :) jakos ci pomoga, cos napisza co to moze byc.

Mi sie wydaje jak ci nie wchodza biegi tak jak trzeba ze to moze byc zle ustawiona przekladnia skrzyni biegow, kiedys reperowalem z ojcem taki przypadek w oplu astrze, wrzucajac 1 wrzucala sie 3, trzeba bylo wyregulowac cos, tylko nie pamietam co:( ogolnie mowiac ja wrzucalem np 1 a stary cos tam pod fura kombinowal - nie wiem czy czasem nie z serwem, bo tez to przy okazji wymienial) ale to co napisalem to nie fachowa pomoc, wiec poczekaj do jutra czy pojutrza moze ktos cos konkretnego napisze


[url=http://www.imageshack.us/][img]http://img96.imageshack.us/img96/7133/sig4iv1250x1064hs.jpg[/img][/url]

Awatar użytkownika
tucha007
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: sob maja 14, 2005 20:33
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: tucha007 » ndz maja 15, 2005 01:07

Szczerze to jestem od Ciebie jeszcze mlodsza. I malo<kobiet> osob interesuje sie w tym wieku samochodami, a tym bardziej ich problemami !!

W sumie najpierw chcialam sie dowiedziec co nieco a pozniej "działać". Bo do poniedzialku daleko, w niedziele mało mechaników otwartych (tych co mi polecali) wiec niech spoczywa w garażu. Najpierw trzeba zagladnac do oleju, pozniej rozebrac skrzynie biegow i na spokojnie zobaczyc co tam sie dzieje... Mi wlasnie zaczal sie problem od 1 pozniej 2-ka ciezko wchodzila, a teraz to cudo ze wstecznym... dziwne ale realne. No nic zobaczymy co powie lekarz samochodowy.

A z tym "car" moze sie domyslisz... pozdrawiam młodego obywatela :blush:



Awatar użytkownika
KAJOJ
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 285
Rejestracja: pn kwie 11, 2005 14:36
Lokalizacja: WAWA-TARGÓWEK
Kontakt:

Post autor: KAJOJ » ndz maja 15, 2005 01:16

mlodsza ode mnie to zeczywiscie mloda kobietka z ciebie :) i juz takim nie malym samochodizkiem jezdzisz, tylko pozazdroscic, a skad wogole jestes bo nie uzupelnilas swojego profilu?? i jeszcze sie samochodami interesujesz->>> moj ideal :) :heart:

Powodzenia przy naprawie


[url=http://www.imageshack.us/][img]http://img96.imageshack.us/img96/7133/sig4iv1250x1064hs.jpg[/img][/url]

Awatar użytkownika
tucha007
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: sob maja 14, 2005 20:33
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: tucha007 » ndz maja 15, 2005 01:21

KAJOJ pisze:mlodsza ode mnie to zeczywiscie mloda kobietka z ciebie :) i juz takim nie malym samochodizkiem jezdzisz, tylko pozazdroscic, a skad wogole jestes bo nie uzupelnilas swojego profilu?? i jeszcze sie samochodami interesujesz->>> moj ideal :) :heart:

Powodzenia przy naprawie
:rotfl: wlasnie uzupelnilam profil :P widzisz, mowilam ze malo ktora kobieta w tym wieku interesuje sie ogolnie motoryzacja :) ale ja, jesli chodzi o samochod to zabila bym :satan: ... to moja miłość :) pozdrawiam, Jutro tu zagladne na 100% moze znowu uslysze jakas krytyke :) bo co niektorzi nawet chyba nie zdaja sobie sprawy z tego do czego sluzy forum :] Pozdrawiam z Wrocławia...



Awatar użytkownika
tucha007
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: sob maja 14, 2005 20:33
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: tucha007 » wt maja 17, 2005 22:42

no to witam ponownie... rozwiazałam swój problem. a bardziej nie ja a moj znajomy. wystarczylo przykrecic "sróbke od skrzyni biegów" wajcha od biegów zaczeła latać w prawo i lewo wiec bez zastanowienia stwierdzil ze to tylko i wyłącznie to. Przykrecil i smiga moj golfik jak nowy !!. pozdrawiam nie warto od razu do kierowac sie do mechaniak samochodowego by skasowal 50 zlotych za sam wjazd. Yo :bajer:



Awatar użytkownika
yellow
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 143
Rejestracja: wt lis 23, 2004 19:47
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: yellow » śr maja 18, 2005 12:03

KAJOJ pisze:Witaj
ja tez sie interesuje samochodami ale tez nie do tego stopnia zeby wiedziec o co jak pomoc ale mam dwie rady
1. moze troche zlosliwa ale juz mnie powoli zaczyna denerwowac jak ludzi pisza w nie swoim jezyku pojedyncze slowka typu "interesuje sie samochodami ale nie az w tym stopniu zeby dojsc do tego co sie dzieje z moim car". Sorry ale musialem to napisac bo juz nie moge z tym wytrzymac, mamy naprawdy ładny jezyk, wystarczylo napisac samochodem, autem.
KAJOJ - jak zachce ci sie kogos pouczac, najpierw sam zacznij swiecic przykladem bo "Sorry" to tez jest chyba nie funkcjonuje w polskim jezyku.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 374 gości