Woda przecieka do wnetrza kolo listwy bezpiecznikow

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

marian__
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 86
Rejestracja: ndz mar 04, 2007 21:26
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Woda przecieka do wnetrza kolo listwy bezpiecznikow

Post autor: marian__ » wt cze 26, 2007 22:38

witam
wiem ze ten problem juz byl ale u mnie woda cieknie do wnetrza kolo listwy bezpiecznikow. juz nawet uszczelke pod szyba uszczelnilem sylikonem bo widzialem ze tam cieknie na chwile ustalo tzn cieklo ale malo a teraz mocniej cieknie i nie wiem jak zlokalizowac ten przeciek.



Awatar użytkownika
ugafike
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 13:10
Lokalizacja: Częstochowa

hmmm

Post autor: ugafike » wt cze 26, 2007 23:21

Witam... Mam podobny problem, z ta roznica, ze wyciek mam z drugiej strony... kapie mi z okolic turbiny dmuchawy... Z początku myslalem że to z niej leci, ale okazalo sie ze nie... Pomyslalem wiec, ze wyciek jest spowodowany popekana plastikowa oslona zaraz pod maska (ta pod kratkami wlotu powietrza na masce). Jednak okazalo sie ze to rowniez nie bylo przyczyna, wiec sobie dalem spokoj i przy kazdej ulewie mam pelna wycieraczke wody... Jedyna rada to zalatw sobie gumowa wycieraczke (od poloneza caro wanienkowa) z ktorej bedizesz sobie wylewał zgromadzona wode :) heh... Pozdrawiam :)



Awatar użytkownika
Gavio
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: ndz cze 24, 2007 00:42
Lokalizacja: Busko-Zdrój
Kontakt:

Post autor: Gavio » wt cze 26, 2007 23:24

Witam, miałem bardzo podobny probem, z tym że jakaś szczelina była na uszczelce juz na dachu (między drzwiami a dachem konkretnie), no i po każdej ulewie było troche wody na dywanikach, pojechałem na pobliski szrot i znalazłem uszczelkę, zdemontowałem stara i założyłem tą, o Jezu nie kupujcie takich rzeczy na szrotach, dobrze ze nie wyrzuciłem starej :D jak nie zlokalizujesz przecieku to nic sie nie zrobi, ja szukałem, podwijałem, no znalazłem miejsce, okazało sie że uszczelka nie dolega dobrze do drzwi w jednym punkcie, wymyśliłem wepchnąć w środek uszczelki gruby przewód, znalazłem cos jak od odkurzacza, nadał się, rozdęło uszczelkę i automatycznie lepiej przylegała :smoke: dodam że też nie wiedziałem skąd ta woda, bo gromadziła się właśnie w miejscu pod bezpiecznikami, a ona sobie po prostu spływała spływała tak po tej drzwiowej...
Ostatnio zmieniony wt cze 26, 2007 23:26 przez Gavio, łącznie zmieniany 1 raz.



marian__
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 86
Rejestracja: ndz mar 04, 2007 21:26
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Woda przecieka do wnetrza kolo listwy bezpiecznikow

Post autor: marian__ » wt cze 26, 2007 23:33

ale ona cieknie tak jakby nad bezpiecznikami tzn z tej blachy co jest przykrecone mocowanie listwy bezpiecznikow i napewno to nie jest z uszczelki od drzwi bo jak leje konewka wode po szybie i po karosei przedniej to widze ze to stamtad cieknie woda. a kanaliki mam odepchane. i nawet to z kumplem robiel ze on lal wode po karoserii a ja dotykalem mocowania listwy bezp. i cieklo.wiec sam juz nie wiem skad to moze ciec`



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 301 gości