Licznik km i przebiegu dziennego nie dziala

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

pilachgt
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: wt kwie 26, 2005 16:57
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Licznik km i przebiegu dziennego nie dziala

Post autor: pilachgt » śr cze 20, 2007 22:49

Problem jest taki jak wielu miało. Prędkościomierz działa, zaś licznik kilometrów i przebiegu dziennego coś nie trybi. Ostatnio przejechałem za 30km a on nabił lekko ponad 2km. Wałki z cyferkami działają dobrze gdyż dziśgo rozkręciłem i kręciłem nimi ręcznie i wszytsko pięknie lata. Więc problem tkwi gdzie indziej, tylko gdzie??
Ostatnio zmieniony czw cze 21, 2007 08:52 przez pilachgt, łącznie zmieniany 2 razy.



Awatar użytkownika
bongo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7767
Rejestracja: sob wrz 17, 2005 19:58
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

Post autor: bongo » śr cze 20, 2007 23:04

pilachgt pisze:Wałki z cyferkami działają dobrze
Nie dobrze...Reszta w szukajce :bigok:



pilachgt
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: wt kwie 26, 2005 16:57
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: pilachgt » czw cze 21, 2007 01:07

w szukajce nic ciekawego nie znalazlem. poza tym nie podoba mi sie to ze cos w moim liczniku bylo juz rzezbione i jakies kabelki lutowane do folii, mocowania zlamane, wiec bede szukal dobrego licznika w oryginalnym stanie.

ale i tak fajnie by bylo poznac odpowiedz co jest nie tak.

poza tym jak czytalem o spalaniu z mfa wszyscy co mieli problem wyswietlalo im sie male spalanie, a ja caly czas mam 99,9. W czym tkwi problem?


a i jeszcze jak mam zalozyc wskazowke od predkosciomierza, bo po demonatzu licznika i tarczy pokazuje mi wiejsze predkosci jak wczesniej. jest jakis sposob na jej idealne ustawienie??



bodzio_j
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3850
Rejestracja: sob lip 09, 2005 10:05
Lokalizacja: Skawina
Kontakt:

Post autor: bodzio_j » czw cze 21, 2007 04:16

pilachgt pisze:a i jeszcze jak mam zalozyc wskazowke od predkosciomierza, bo po demonatzu licznika i tarczy pokazuje mi wiejsze predkosci jak wczesniej. jest jakis sposob na jej idealne ustawienie??
Tutaj -http://vw2.info/vwforum/licznik.html



piter_golf
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 143
Rejestracja: pn gru 12, 2005 00:15
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: piter_golf » czw cze 21, 2007 10:39

Najprawdopodobniej wyrobił się wałek w miejscu styku z metalowym kółkiem znajdującym się po prawej stronie od przebiegu kilometrów. Najprawodpodobniej będziesz musiał złożyć go na ciasno albo skleić



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 507 gości