Wycieraczki nie chodza:/

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
avisek
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 89
Rejestracja: pn maja 21, 2007 19:12
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Wycieraczki nie chodza:/

Post autor: avisek » wt cze 19, 2007 09:19

Witam, przestały mi chodzić wycieraczki w golfie MK II, patrzyłem już bezpieczniki, przeklaźnik i sprawdzałem na krótko silniczek . Nie wiem co si stało manetki kupiłem nowe.



Awatar użytkownika
LISPLUS
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 77
Rejestracja: pt cze 15, 2007 00:09
Lokalizacja: Biskupiec / Olsztyn Przebieg: 199.000km
Kontakt:

Post autor: LISPLUS » wt cze 19, 2007 09:58

I co to wszystko co sprawdziłeś to sprawne?? :goof: To tam juz szczególnie nic więcej chyba niemogło sie zwalić. Sprawdz jeszcze kable w instalacji.



Awatar użytkownika
avisek
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 89
Rejestracja: pn maja 21, 2007 19:12
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Post autor: avisek » wt cze 19, 2007 10:09

sprawdziłem kable w instalacji i jeden (biało-szary) jest nie podłączony, ale on był tak od zawsze. A czy prąd powinien przechodzić w kostce która jest przy manetce od wycieraczek, bo u mnie nie ma tam żadnego prądu.



Awatar użytkownika
Kandrzej
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: sob gru 10, 2005 16:28
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Post autor: Kandrzej » wt cze 19, 2007 21:39

Hej!!!
Powinieneś sprawdzić czy dochodzi prąd do silniczka wycieraczek-to by wyeliminowało silniczek i jak często bywa mechanicznie zatarcie na tlejach wałków wycieraczek. Jak sprawdzisz daj znać,a i napisz czy tylna działa? i jaki masz silnik bo nie kojarzę aby były 3G te z g to mogą być:GU GZ GX RG :bajer:



Awatar użytkownika
avisek
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 89
Rejestracja: pn maja 21, 2007 19:12
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Post autor: avisek » śr cze 20, 2007 17:26

Do silniczka dochodzi prąd,a tylne mi nie działaja.
Silnik mam 1,8 gti



Awatar użytkownika
Kandrzej
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: sob gru 10, 2005 16:28
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Post autor: Kandrzej » śr cze 20, 2007 18:35

jak dochodzi prąd to po co wymieniać manetki i grzebać w inst. (chyba że źle coś zrozumiałem jak dla mnie zbyt chaotycznie i mało konkretnie) teraz sprawdź: skoro jest prąd na kostce przed silniczkiem to zdejmij z niego cięgna lewe i prawe i spróbuj poruszać wycieraczkami jak stoją to masz mechanizm do oczyszczenia albo wymiany jak Ci się nie chce grzebać jak chodzą to wina silniczka. P.S nie rozpisałeś się zabardzo z opisem twojej sytuacji a wymagasz aby ktos ci zdjagnozował -daj znać na gg jak będziesz miał problemy to wyśle Ci fotki z wszystkimi elementami i instalką,i napisz czy tylna przestała działać czy wogle nie działała,kupiłeś go i nic niewiesz czy masz go i coś wcześniej zaobserwowałeś? a i masz pewnie EV GTI 110KM



Awatar użytkownika
avisek
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 89
Rejestracja: pn maja 21, 2007 19:12
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Post autor: avisek » pt cze 22, 2007 07:42

Jak sprawdze to dam znać



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 402 gości