[A4] Jak wymienic przelacznik kierunkowskazow?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Tuning_Boy_2005
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 242
Rejestracja: czw lut 16, 2006 22:51
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

[A4] Jak wymienic przelacznik kierunkowskazow?

Post autor: Tuning_Boy_2005 » pn cze 18, 2007 22:10

witam mam problem poniewaz musze wymienic przelacznik kierunkowskazow w A4 poniewaz jak przelacze go w dol elem skrecenia w lewo to mi sie zasiwecaja swiatla dlugie i musze wymienic ten przelacznik, wszystko by bylo ok ale w kierownicy jest airbag i jak wyciagnac kierownice zeby nie wystrzelil airbag?????????????????
Ostatnio zmieniony wt cze 19, 2007 09:13 przez Tuning_Boy_2005, łącznie zmieniany 1 raz.


http://www.vwslask.pl/

Awatar użytkownika
marcin_n
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: sob kwie 07, 2007 14:22
Lokalizacja: włocławek

Re: Audi A4 POMOCY

Post autor: marcin_n » pn cze 18, 2007 23:35

Tuning_Boy_2005 pisze:witam mam problem poniewaz musze wymienic przelacznik kierunkowskazow w A4 poniewaz jak przelacze go w dol elem skrecenia w lewo to mi sie zasiwecaja swiatla dlugie i musze wymienic ten przelacznik, wszystko by bylo ok ale w kierownicy jest airbag i jak wyciagnac kierownice zeby nie wystrzelil airbag?????????????????
witam,
ja u siebie jak miałem passata też wymieniałem przełącznik ponieważ nie miałem długich świateł. poszło mi gładko i sprawnie. zrobiłem to tak. przed rozpoczęciem odłączyłem akumulator ponieważ trzeba odciąć napięcie żeby poducha nie wystrzeliła. następnie od drugiej strony kierownicy są takie wgłębienia. użyłem dwóch śrubokrętów w wypchnąłem poduszkę do siebie. odłączyłem ostrożnie żółtą wtyczkę od poduszki. dalej to już idzie jak po maśle. pamiętaj żebyś rozłączył akumulator oraz później dobrze podpiął wtyczkę od poduchy bo może się zdarzyć że wtyczka się rozłączy i będzie kontrolka się świeciła późnej. dopiero po całej operacji podłacz akumulator. mam nadzieje że naświetliłem sprawę. powodzenia.


martinez

Awatar użytkownika
slimak20
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 292
Rejestracja: śr maja 09, 2007 22:27
Lokalizacja: PL
Kontakt:

Post autor: slimak20 » pn cze 18, 2007 23:41

Tak jak kolega marcin n pisze tyłu koła kierownicy są dwie śruby(imbus) odkręć je po czym wyciągnij zaślepke razem z poducha TYLKO UWAGA NA TASIEMKE zeby jej nie uszkodzić


VW=bezawaryjność>>szyk>>styl;)

Gitner
VW Baron
VW Baron
Posty: 3209
Rejestracja: śr lis 03, 2004 21:07
Lokalizacja: Z tłumu
Auto: Szukam... i NC700X

Post autor: Gitner » wt cze 19, 2007 09:12

Temat niesprecyzowany !!!!!!

Gitner


2004 - 2010 był MK3 Variant . . . od 2010 jest Variant służbowy . . .
Wykres 1Z seria + R
FAQ - Tempomat za grosze !!!

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 323 gości