ponownie problem z centralnym zamkiem

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

demini
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: pt cze 15, 2007 09:31
Lokalizacja: Belgia

ponownie problem z centralnym zamkiem

Post autor: demini » pt cze 15, 2007 09:49

witam

widzialam ze problem jaki dotknal mojego golfika tyczy sie wielu forumowiczow,ale..... musze pytac ponownie

trzydrzwiowy golf 3 1.9CL rocznik 92,kupiony od kobietki,ktora nic nie wspominala o takim problemie,ale czego sie moznaby spodziewac...

jezdzilam nim dwa tygodnie od momentu kupna,az tu pewnego dzionka,nie wiem czy to ma znaczenie ale po ogromnej ulewie,chcialam pojechac na zakupy,a tu nie moge otworzyc drzwi.
z pilota -klapa,z klucza-zapomnij.
wspomne,ze z klucza nigdy nie probowalam,bo po co jak z pilota dzialal.skonczylo sie na tym,ze wchodze do auta przez bagaznik :grrr:

pozniej probowalam cos zdzialac kluczem;do pewnego momentu sie przekreca dalej nie ma mow,ale zero reakcji.
probowalam go otworzyc od srodka,ale tez nie,ani drgnie.zamkniety na amen
rozebrac drzwi???hm jak nie mozna ich otworzyc?

moj facet sprawdzil bezpieczniki,bo dwa razy sie zdarzylo ze nie dzialal zegar,obrotomierz,nie wyswietlalo przejechanych km. teraz to dziala a ja nadal nie moge wejsc do auta.

pojechalabym do mechanika,ale belgus mnie tak skasuje ze szok.

moze wylaczyc autoalarm,ale jak mechanicznie cos z zamkami nie tak to bezsensu.
sciagnelam sobie instrukcje serwisowa,ale.....odpowiedzi wszyscy sie domyslaja

blagam o pomoc i pozdrawiam



Awatar użytkownika
dziejo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8880
Rejestracja: pn lis 14, 2005 02:40
Lokalizacja: Kantorowice
Silnik: AFN

Post autor: dziejo » pt cze 15, 2007 10:11

demini pisze:kluczem;do pewnego momentu sie przekreca dalej nie ma mow,ale zero reakcji.
to dlatego ze dawno nie był uzywany zamek drzwi spróbuj zalać zamki wd 40i wtedy próbowac otworzyc zatarł sie mechanizm zamka
Ostatnio zmieniony pt cze 15, 2007 10:12 przez dziejo, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
falla_x
Forum Master
Forum Master
Posty: 1074
Rejestracja: czw wrz 23, 2004 11:03
Lokalizacja: ŁoWiCz
Kontakt:

Post autor: falla_x » pt cze 15, 2007 10:46

dziejo pisze:spróbuj zalać zamki wd 40i wtedy próbowac otworzyc zatarł sie mechanizm zamka
dziejo, tez mi sie tak wydaje popsikaj jakis smarem w spreyu jakims penetratorem typu wd40 chodz lepszy by byl smar firmy WURTH - MULTI jest o wiele lepszy niz wd40 , tylko najlepiej by bylo spryskac w srodku wkladke i zostawic na jakis czas niech sie wszystko dobrzer naoliwi nie przekrecac na sile bo mozna kluczyk urwac :) (sprawdzone) heh i powinno byc ok


Passat B5 FL AVF - viewtopic.php?f=91&t=335306
Obrazek

demini
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: pt cze 15, 2007 09:31
Lokalizacja: Belgia

Post autor: demini » pt cze 15, 2007 11:53

mam nadzieje ze macie racje.

a powiecie mi czemu tak z dnia na dzien alarm z pilota nie otwiera mi drzwi,przeciez to nie moze tak z nikad



Awatar użytkownika
dziejo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8880
Rejestracja: pn lis 14, 2005 02:40
Lokalizacja: Kantorowice
Silnik: AFN

Post autor: dziejo » pt cze 15, 2007 13:08

demini pisze:przeciez to nie moze tak z nikad
znikąd mozę nie ale elktryka i elektronika lubi zawieść w najmniej oczekiwanym momencie



demini
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: pt cze 15, 2007 09:31
Lokalizacja: Belgia

Post autor: demini » pt cze 15, 2007 14:26

fakt moment sobie nie wybral za dobry



Awatar użytkownika
krisvw
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 424
Rejestracja: sob cze 24, 2006 16:53
Lokalizacja: Rogoźno
Kontakt:

Post autor: krisvw » pt cze 15, 2007 14:38

:bigok: :bajer:
dziejo pisze:znikąd mozę nie ale elktryka i elektronika lubi zawieść w najmniej oczekiwanym momencie
:bajer: :bigok:

ja tez o tym sie przekonalem jak potrafi zawiesc:( ale u mnie wypadlo ustrojstwo typu wezyk od pompki ;) dzieki dziejo, usterka byla szybku usunieta i :)


[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=93557&start=0]Co z tymi szybami[/url]
[url=http://www.fotosik.pl][img]http://images21.fotosik.pl/28/f649346d0807a928.jpg[/img][/url]

demini
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: pt cze 15, 2007 09:31
Lokalizacja: Belgia

Post autor: demini » pt cze 15, 2007 18:40

psiknelam WD40 i poczekam.... tylko ciekawe ile :(

ale mimo wszystko dziekuje za pomoc wszystkim odpowiadajacym :pub:



Awatar użytkownika
robsonic
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: pn sie 21, 2006 23:25
Lokalizacja: Szczecin / ZPL
Kontakt:

Post autor: robsonic » sob cze 16, 2007 23:07

demini pisze:nie wiem czy to ma znaczenie ale po ogromnej ulewie,chcialam pojechac na zakupy,a tu nie moge otworzyc drzwi.
z pilota -klapa,z klucza-zapomnij.
Ulewa mogła mieć znaczenie, tak właśnie się stało dzisiaj u mnie z centralnym. Mam nieszczelność przy tylnych lampach, a przy prawej mam pompke zamka centralnego, no i w trakcie solidnej ulewy mi ją zalało :( W efekcie oczywiście centralny nie działa.
Natomiast z klucza możesz mieć problem bo tak jak piszesz nie był długo używany.

Pozdrawiam


Zobacz [b][i]Black Angel[/i][/b] [b]by robsonic[/b]:
[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=139212][img]http://images33.fotosik.pl/75/d0d8911274319e75med.jpg[/img][/url]

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 267 gości