Mokry pas bezpieczeństwa mk4

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

rudiger

Mokry pas bezpieczeństwa mk4

Post autor: rudiger » ndz maja 08, 2005 14:42

Witam.
Po opadach deszczu mam mokry pas bezpieczeństwa po stronie kierowcy.
Co może być przyczyną i skąd może brać się woda w słupku?



Awatar użytkownika
aluxiv
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: śr mar 23, 2005 13:28
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Kontakt:

Post autor: aluxiv » pn maja 09, 2005 12:07

Ja widze takie możliwosci-albo dostaje sie tam woda od gory(od strony rynienek) albo z dolu--jakies dziury sa, przerdzewialo cos :O i podczas jazdy chlapie woda albo moze z boku slupka gdzies na uszczelkach np. na przelotkach do drzwi(z wiazka przewodow jesli masz)
Jak wszystko wyschnie proponuje rozkrecic slupek bys wszystko w srodku widzial i polewaj woda po rynience-jak bedziesz mial szczescie to zobaczysz skad scieka woda, a pozniej to juz sam wiesz.



Awatar użytkownika
RALFI
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 321
Rejestracja: śr sty 19, 2005 14:08
Lokalizacja: W-WA

HELLO

Post autor: RALFI » pn maja 09, 2005 13:41

JAK MASZ SZYBER MOŻE TAMTĘDY DOSTAJE SIE WODA I SPŁYWA SŁUPKIEM???



rudiger

mokry pas

Post autor: rudiger » pn maja 09, 2005 18:40

Nie przerdzewiało bo dopiero ma 3 latka. Szyberdachu nie mam. Kable też tak idą, że nie ma możliwości. Chyba jednak od strony dachu i uszczelki nad drzwiami. Jak ktoś miał coś podobnego prosze o poradę.



boy
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: pt lut 10, 2006 13:03
Lokalizacja: Polska

Post autor: boy » śr lut 22, 2006 16:44

Witam kolegę rudigera.
Na mój gust to njprawdopodobniej masz nieszczelny wężyk od tylniego spryskiwacza. :-)
w podsufitce po stronie kierowcy zasuwa instalacja elektryczna i ... nieszczęsny wężyk. ](*,)
Jak mi zatkało dyszę tylniego spryskiwacza to mój się rozłączył ( co jakiś kawałek jest złączka) i lało mi się z podsufitki aż na glebę ( czytaj: ciekło jak z kranu ), pier.....y wężyk - naprawa - kosztowała mnie razem ze zdjęciem podsufitki ok. 4 stówek bo fachowcy w serwisie 120zł/r-h biorą. Jak oddałbym gdzie indziej to by mi zniszczyli tapicerkę. Ciężka sprawa jest - żeby spr. wężyk, trzeba całą podsufitkę wraz zze słupkami zwalać.
Mam tylko nadzieję że u Ciebie tego robić trzeba nie będzie.
Pozdro... :bigok:


Życie z golfem jest ciekawsze...

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 311 gości