Urwana linka elektrycznej szyby

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Cieluś
Forum Master
Forum Master
Posty: 1087
Rejestracja: sob maja 12, 2007 13:05
Lokalizacja: DW
Kontakt:

Urwana linka elektrycznej szyby

Post autor: Cieluś » wt cze 12, 2007 18:58

Mam niby błachy problem ale nie mogę z niego wybrnąć, a mianowicie urwała mi sie linka od elekt szyby i nigdzie nie mogę takiej dostać. Pół dnia spędziłem dzisiaj przy tym( nie będe przeklinał) i nie znalazłem patentu zeby działało. Ta linka ma dwa końce w silniczku i nie wiem czy da się coś wymotać zeby ominąć problem bez orginalnej linki. Chyba że ktoś wie jak albo kogos zna to zgłosze sie. Albo ma taką linkę. Kupie jeśli trzeba całość beż silniczka. Pomocy
Ostatnio zmieniony wt cze 12, 2007 20:33 przez Cieluś, łącznie zmieniany 1 raz.



Adi1206
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: sob mar 24, 2007 21:51
Lokalizacja: Namysłów
Kontakt:

Post autor: Adi1206 » wt cze 12, 2007 19:04

Witam. Jak mechanik mi zmienial linki to na 100% kupowal od malucha (sztuka cos kolo 3 zl). Nie wiem jak on to robil ale szyby dzialaja az milo!



Awatar użytkownika
Cieluś
Forum Master
Forum Master
Posty: 1087
Rejestracja: sob maja 12, 2007 13:05
Lokalizacja: DW
Kontakt:

Post autor: Cieluś » wt cze 12, 2007 19:46

Weż mnie nie załamuj. wiesz jak on to nawijał na to koło w silniczku. Kurde chce miec dobrą szybę :grrr:



Awatar użytkownika
Buniek85
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 617
Rejestracja: czw sty 19, 2006 17:38
Lokalizacja: Gorzów Wlkp / Vic - Hiszpania
Kontakt:

Post autor: Buniek85 » wt cze 12, 2007 21:28

Weż mnie nie załamuj. wiesz jak on to nawijał na to koło w silniczku. Kurde chce miec dobrą szybę :grrr:
w tamtym tyg przerabialem to w moim mk2 linka kupiona na metry tylko niedalo sie nawinac tak aby dzialalo :(, postanowilem ze wymienie cale podnosniki za 200 zl od seicento :bigok: i teraz ladnie smigaja i nie stukaja na dziurach szybki a reszte sprzedalem na czesci



Awatar użytkownika
łyssy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 274
Rejestracja: sob lut 04, 2006 23:57
Lokalizacja: limanowa

Post autor: łyssy » śr cze 13, 2007 00:07

ja też to przerabiałem u siebie, najpierw zerwanalinka, zrypany ślimak - zaadaptowałem podnośnik manualny(taki na korbke) pod silniczek, ale po tzrech miechach szlak i to ustrojstwo trafił, kupiłem podnośniki od seja ( bez kabli i przyciskuw bo juz miałem ) za 150zeta, zamontowałem (zeszło mnie cały dzień żeby to dobrze zrobić) i do teraz śmiga bez bpoblemowo, a stare godnośniki opuliłem za 150 zeta i wyszedłem na swoje:-)



bonifacy
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: czw maja 24, 2007 20:57
Lokalizacja: niedaleko Katowic

Post autor: bonifacy » śr cze 13, 2007 09:27

Linke da się wymienić . Bardzo ważna jest jej długość . Sposób nawinięcia jest prosty,
z tym że trzeba wiedzieć jak to zrobić . Jak mi się trafi taka naprawa to postaram się to
udokumentować i przedstawić na forum . Pozdrawiam .



Awatar użytkownika
Cieluś
Forum Master
Forum Master
Posty: 1087
Rejestracja: sob maja 12, 2007 13:05
Lokalizacja: DW
Kontakt:

Post autor: Cieluś » śr cze 13, 2007 16:13

Dobra to dzięki bardzo za pomoc. Jakoś trzeba będzie wybrnąć z opresji. Pozdrawiam



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 300 gości