Po przekręceniu klucza ciągle świeci mi się lampka w schowku

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

pc108
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 16:26
Lokalizacja: z Old Trafford

Po przekręceniu klucza ciągle świeci mi się lampka w schowku

Post autor: pc108 » czw cze 07, 2007 15:23

Tak jak w temacie, wystarczy, że 2przekręce kluczyk w stacyjce a lampka świeci bez przerwy. Co jest nie tak? Co z tym zrobić?



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » czw cze 07, 2007 15:34

pc108 pisze:lampka świeci bez przerwy
pewein jesteś? Ciężko zauważyć jak gaśnie bo gaśnie dopiero przy prawie całkwoitymn zamknięciu schowka.
A jeśli faktycznie nie gaśnie to otwórz schowek, wyciąg lampkę, obejrzyj wyłącznik, jest uruchamiany takim plastykiem wystającym z klapki schowka, może się to złamało.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
wujekgoodadvice
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: ndz paź 01, 2006 15:09
Lokalizacja: Siemianowice
Kontakt:

Post autor: wujekgoodadvice » czw cze 07, 2007 16:22

Paweł Marek pisze:jest uruchamiany takim plastykiem wystającym z klapki schowka, może się to złamało.
Miałem(i mam nadal) taki sam przypadek,po kilku tygodniach zauważyłem przez szceline że światełko w schowku pali się cały czas,winny jest faktycznie złamany plastikowy element z lewej strony schowka który włącza lampke i równiez podtrzymuje klapke schowka.Usterka praktyczie nienaprawialna,bo złamana część znajduje się wewnątrz ścianki schowka.
Pozdro.


[b]kupie Audi 80 b4 zdecydowanie:)[/b]

pc108
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 16:26
Lokalizacja: z Old Trafford

Post autor: pc108 » czw cze 07, 2007 17:43

wujekgoodadvice, w którym miejscu to się znajduje dokładnie?



Awatar użytkownika
Halik82
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 262
Rejestracja: wt paź 03, 2006 10:05
Lokalizacja: Głubczyce
Kontakt:

Post autor: Halik82 » pt cze 08, 2007 08:01

Wtrące się do tematu. Czy ktoś wie jak złożyć tą lampke żeby działała? Próbowałem już wielu kombinacji z tą spężynką ale za każdym razem ten mechanizm nie działa jak go już zamontuje i chce zamknąć schowek. Dobrze by bylo jakby ktoś mial zdjęcie prawidłowo zalożonej tej spręzynki i tego "icka"

Pozdrawiam
halik



pc108
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 16:26
Lokalizacja: z Old Trafford

Post autor: pc108 » pt cze 08, 2007 13:54

golyl, miałem na myśli ten przycisk gaszący lampkę gdy zamykamy schowek, gdzie on jest bo coś go nie widzę.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 61 gości