Gasnący silnik

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

amenus
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: wt cze 05, 2007 22:10
Lokalizacja: białystok

Gasnący silnik

Post autor: amenus » wt cze 05, 2007 22:18

Witam, mam problem.
Mam golfa 3 z silnikiem 1.6
Brak modyfikacji. Często gasnie mi silnik, niewazne czy jade czy stoje w korku czy silnik jest zimny czy cieply, w pewnym momencie poprostu silnik gasnie i przez chwile nie chce odpalic. Pozniej odpala i jedzie bez problemu.
Wymienilem juz filtr powietrza, pompe paliwa, kable wysokiego napiecia, a ostatnio cewke zaplonowa. Sytuacja nadal sie powtarza. I nie mam juz pojecia co to moze byc, zaden elektryk nie jest w stanie mi powiedziec co moze byc problemem. Bardzo prosze o jakas pomoc bo juz mi rece opadaja ;[ dziekuje za info
Ostatnio zmieniony wt cze 05, 2007 22:36 przez amenus, łącznie zmieniany 2 razy.



Awatar użytkownika
damcio151
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 9190
Rejestracja: wt sty 24, 2006 20:43
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: damcio151 » wt cze 05, 2007 22:34

amenus pisze:Witam, mam problem.
Mam golfa 3 z silnikiem 1.6
Brak modyfikacji. Często gasnie mi silnik, niewazne czy jade czy stoje w korku czy silnik jest zimny czy cieply, w pewnym momencie poprostu silnik gasnie i przez chwile nie chce odpalic. Pozniej odpala i jedzie bez problemu.
Wymienilem juz filtr powietrza, pompe paliwa, kable wysokiego napiecia, a ostatnio cewke zaplonowa. Sytuacja nadal sie powtarza. I nie mam juz pojecia co to moze byc, zaden elektryk nie jest w stanie mi powiedziec co moze byc problemem. Bardzo prosze o jakas pomoc bo juz mi rece opadaja ;[ dziekuje za info
Masz alarm fabryczny :?:
Możliwe , że kostka stacyjki jest do wymiany



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 288 gości